Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

KR54321, jak na razie pomysłu :)

Na pewno coś, żeby był fun. Np. jakiegoś MB kupić i zrobić reanimacje to nie problem, bo praktycznie wszystko w ASO dostępne ;)

 

Najbardziej mi chodzi po głowie jakieś ///M lub coś innego usportowionego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Leon poszedł do nowego właściciela, czas pochwalić się nowym pieszczochem

Seat Exeo ST Sport 2.0 TDI CR 170PS. Już niedługo będzie korekta :ad: , choć lakier jest w super stanie (2012r) to i tak trochę swirli się pojawiło. :kox:

exeo1.jpg

exeo2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje co mu w danej chwili potrzeba ale ja bym twojego leona na exeo nie zamienił.

 

Choć nie powiem to auto maż również ładne.

 

Ale do exeo jestem troszkę uprzedzony ze ze względu na to, że nie lubię ich polityki.

Sprzedają niby nowym model w poliftowym opakowaniu, biorą nie małe pieniądze a niestety ale oferują konstrukcję z ubiegłego wieku bo to dalej tylko a4 małysz.

 

Ale tobie gratuluję zakupu, i życzę miliona bez awaryjnych kilometrów. :)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej spotkasz Ferrari niż Exeo :P Auto bardzo intrygujące. Wiele osób pyta się mnie dlaczego właśnie to..pieniądze nie małe, ale powiem tak - konstrukcja jak wszyscy wiedzą to B7, ale silnik to już Common Rail z A4 B8 (CAHA 170PS, 350Nm - po programie wychodzi ponad 2XX i 4XXNm).

I najważniejsze, za te pieniądze nie kupiłbym tak młodego i tak wyposażonego Audi z minimalnym przebiegiem. No i trochę przywiązanie do marki. :)

Jest to wersja Sport (czyli odpowiednik S-line) z bardzo przyjemnym wyposażeniem.

exeo3.jpg

exeo6.jpg

exeo7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exeo bardzo ładne, podoba mi się całokształt. Kozackie ma te przednie reflektory ze światłami do jazdy dziennej. Niestety w/w egzemplarz ma dwa mankamenty co mnie rażą. Obudowa deski rozdzielczej i lewarka zmiany biegów również powinna być w piano black, ten plastik nie wygląda ładnie a siedzenia powinny być w skórze połączonej z alcantarą ewentualnie w pełnej skórze co by trochę podniosło poziom luksusu we wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.