Skocz do zawartości

Bordowy Volkswagen Touran po raz pierwszy na forum!


Muti

Rekomendowane odpowiedzi

czuć ducha detailera na każdym zdjęcu. Świetnie dbasz o auto. Każda fotorelacja to dla mnie natchnienie. Mam dzis wolne od zajęć więc ide zabezpieczyc felgi letnie przed sezonem... choc na tym pewnie i tak sie nie skonczy.

 

Dzięki :oops: co do felg to zapraszam do mojego drugiego tematu Felgi Alfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Podziwiam zapał do czyszczenia największych i niewidocznych zakamarków ale tylne lamy to też chyba zdemontuję w tym roku ale trzeba poczekać do wiosny bo brakuje mi taaakiego garażu :)

Widzę że testujesz kolejny wosk w krótkim czasie. Jak tam wet look po FK Pink?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam zapał do czyszczenia największych i niewidocznych zakamarków ale tylne lamy to też chyba zdemontuję w tym roku ale trzeba poczekać do wiosny bo brakuje mi taaakiego garażu :)

Widzę że testujesz kolejny wosk w krótkim czasie. Jak tam wet look po FK Pink?

 

Faktycznie powoli arsenał wosków sie zwiększa,a co do FK Pink to mam bardzo pozytywne odczucia :) Daje baardzo fajny połysk,a i głebia jest naprawdę OK :good: Jak dojdzie wełniak 3m to wracam w środę do domu i zabieram się za polerowanie całego auta :-]

 

 

A garażyk niczego sobie,teraz kupie umywalkę i baterię,żebym miał wszystko pod ręką i jeszcze zamontuje 2 lampy dodatkowo na górze,żeby tył lepiej oświetlić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego chcesz zaczynać od wełniaka? :(:P

 

Już odpowiedziałem.Nie chce robić 3 podejść z zieloną gąbką i FC+,a wełniak skraca mi prace i lepiej usuwa rysy,a zostawia takie delikatne,że zielona gąbka i FC+ sobie bardzo ładnie z nimi radzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie wnikam, każdy ma swoje teorie ;) wiesz ile masz dokładnie klaru? gorzej jak za kilka lat będziesz chciał sprzedać auto i okaże się, że nie ma już co polerować.

 

Nie teorie tylko praktyke :) Próbowałem wełniaka i bardzooo przyśpiesza prace,a lakier jest w raczej kiepskim stanie także tego wymaga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak za kilka lat będziesz chciał sprzedać auto i okaże się, że nie ma już co polerować.

jak za kilka lat będzie chciał sprzedać auto, to biorąc pod uwagę, że dba o nie i pielęgnuje je zgodnie ze wszelkimi zasadami detailingu, przez te lata będzie takie zadbane, że i bez jego korekty będzie jednym z najbardziej zadbanych aut w komisie/ na giełdzie/ na otomoto czy tam gdzie bedzie chcial sprzedać :-]

 

Camel-, to samo pomyślałem jak zobaczylem odkręcone lampy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jeszcze kto ile jeździ ;) u mnie nie ma szans na utrzymanie auta w zimie bez nowych rys. tym bardziej wszystko dostaje w tyłek przy dużych prędkościach na autostradach. wczoraj sprzedałem foxa ale ludzie z tekstami do mnie panie co to auto takie wypicowane, jak im pokazałem jak ładnie spływa woda....szczena opadła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti, możesz pokazać zdjęcie tych rys co nie schodzą po kilku przejściach FC+ ?

 

Nie napisałem,że nie schodzą,ale żeby uzyskać odpowiednią korekte trzeba robić ze 3 podejscia,a wełnika redukuje mi podejscia z FC do 1 i też nie mówie,że na całym aucie wełniakiem,ale są miejsca np przy klamkach gdzie jest bardzo dużo głębokich i bym musiał dużo stać z gąbką. A zdjęcie z rysami mam tylko takie..

DSC_1532.jpg.5437f15cc2660b2df728bbb67458d47d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o te małe ryski? Rzeczywiście zawzięty lakier.

 

Tylko takie mam zdjęcie i to sie tak wydaje,że to małe,a jak jedziesz FC+ na zielonej,to ciężko idzie.. Wpadnij Camel w weekend do ZG to zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.