Skocz do zawartości

Bordowy Volkswagen Touran po raz pierwszy na forum!


Muti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Muti niezła robota ,chyba bardzo Ci sie nudziło :), może sie kiedyś gdzieś spikniemy w zielonce :)

 

Dzięki za komentarze i już czekam jak dziecko na wiosnę i na 3 albo 4 dni w garażu i zabawę z autem :evil: Na wiosnę będzie też zymol glasur albo concourso,jeszcze nie zdecydowałem :mrgreen:

W zielonej jestem tylko 2 razy w miesiącu na weekendy,bo studiuje w Poznaniu,ale myśle,że nie będzie problemu ze spotkaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po korekcie pastami spryskałem benzyną ekstrakcyjną i wytarłem MF,bo IPA się jeszcze nie dorobiłem i nie było praktycznie żadnej różnicy,prócz bardziej widocznych tych głębokich rys o których pisałem i które nawet po 2 warstwach BH widac jak się odpowiednio popatrzy.Także myśle,że jest ok,bo benzyna ładnie odtłuszcza i zmywa wszystko..

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git, powodzenia w dalszej walce

 

Dzięki i dobrze to nazwałeś,bo ten lakier to potrafi zmęczyć,a w sumie szybko się rysuje w codziennej eksploatacji...Jakies rady dla nowicjusza z zapałem?

 

w któryś weekend próbowałem maskę w passacie jak twój z lakierem bodajże Royal blue albo coś podobnego,mieniący się w wielu kolorach i to dopiero była masakra! 3 przejazdy z dość mocnym dociskiem FC+,a i tak zostawały rysy,także bez wełniaka na cale auto bym nie startował :mrgreen:

 

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do jakiej temp tak na dotyk można doprowadzić lakier? Bo teraz jak robiłem to był taki dosyc ciepły,nie wiem jak to opisać,ale po przytrzymaniu ręki było przyjemnie ciepło :|czyli pewnie troche wiecej niż temp ciała czyli koło 40-45st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża jest różnica w wyglądzie pomiędzy coli 915 a CG butter ?

Powiem tak,po CG jest naprawdę super wetlook...Jak nałożyłem colliego,to może wet się nie zmiejszył tylko bardziej szklisty się zrobił...Ale jestem zadowolony :)

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robiłeś wszystko jednym ciagiem, to Colli zjadło Butter Waxa. Na przyszłość :

 

a)robisz odwrotnie, dajesz najpierw 915.

b)czekasz 24h między woskami.

 

Hmmm Mariusz z SCS,pisał mi,żebym na CG położył wosk,no ale może i racja,że najpierw twardy,pózniej butter :o

Dzięki za rady i zapewniam,że na wiosne się poprawię :mrgreen:

A jak efekty się podobają??

 

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to tu lakier utrzymany jest :!:

Lakier właśnie nie jest w dobry stanie,tylko dobrze zakonserwowany :mrgreen: Na wiosnę,albo jak się zrobi ładniej będzie miał drugie życie,a narazie to wydaje każdy pieniądz na kosmetyki.. :oops: to jest nałóg normalnie..

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.