Skocz do zawartości

476 a Duragloss


esjot

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za propozycje Mequiars i info o rozcieńczaniu Duragloss. Czyli jeśli chodzi o Duragloss to w rachubę wchodzi tylko 921 do mycia i 951 do woskowania. Produkt Mequiars nie spełnia najważniejszego wymogu.. Raczej nie przedłuża żywotności wosku.

 

Tak jak napisałem, potrzebuje cos neutralnego, czyli na naturalny lub sztuczny wosk. Bede stosował woski zamiennie i jeśli to możliwe nie chciałbym kupowac kolejnego qd/qw w zależności od tego jaki nałożę. Ponoć Duragloss taki właśnie jest.

 

Wyczytałem na zagranicznym forum, ze Prima Hydro bije wszystko na głowę i jest to hybryda.. Tylko ta cena..za niewiele więcej można mieć np. DG qd +qw. Ma ktoś może ten produkt? Cleaner tej marki daje świetny wygląd ale obniża trwałość wosku.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od lat stosuję AquaWax i na hybrydy i na sealanty i na naturalne. Na wszystkim się przyjmuje,na wszystkim wyglada świetnie. Myslę,że szkoda pieniędzy na quik detailer od Durraglossa , bo niczym nie zachwyca. Aqua Wax natomiast to świetny produkt.

 

Dodane po 58 sekundach:

I zgadzamsię,żę rozcieńczanie Aqua waxu to zły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje Mequiars i info o rozcieńczaniu Duragloss. Czyli jeśli chodzi o Duragloss to w rachubę wchodzi tylko 921 do mycia i 951 do woskowania. Produkt Mequiars nie spełnia najważniejszego wymogu.. Raczej nie przedłuża żywotności wosku.

 

Tak jak napisałem, potrzebuje cos neutralnego, czyli na naturalny lub sztuczny wosk. Bede stosował woski zamiennie i jeśli to możliwe nie chciałbym kupowac kolejnego qd/qw w zależności od tego jaki nałożę. Ponoć Duragloss taki właśnie jest.

 

Wyczytałem na zagranicznym forum, ze Prima Hydro bije wszystko na głowę i jest to hybryda.. Tylko ta cena..za niewiele więcej można mieć np. DG qd +qw. Ma ktoś może ten produkt? Cleaner tej marki daje świetny wygląd ale obniża trwałość wosku.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Meguiars ultimate detailer przedłuzą żywotność wosku, kropelkowanie po niem jest rewelacyjne, pisałeś że chcesz coś do usuwania jakiś lekkich zabrudzeń więc on sie sprawdzi bardzo dobrze, Duragloss robi też dobry efekt, pytanie co wolisz czy szklisty połysk czy bardziej coś co podkręca głębie koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wygląd to bardziej odpowiada mi głębia koloru. Warto wykorzystać możliwości jakie daje grafitowy lakier:-).

 

Tutaj znalazłem bezpośrednie porównanie produktów:

http://www.autogeekonline.net/forum/pro ... k-wax.html

Co prawda jest to porównanie "quick wax" ale i tak nigdy nie użyje produktu do czyszczenia zabrudzonej hondzi.

Właściwości(odpychanie wody czyli utrzymanie w czystości) na pewno na plus dla Megsa, wygląd i cena dla Duragloss.

Dodatkowo ponoć Mequires niweluje widoczność Swirli. Jest jeszcze rodzimy produkt adbl qd+(dosyc tani i daje glebie + odpychanie wody). Swoją droga te produkty w USA kosztują $8-12 na ich rodzimym rynku a maja wieloletnie doświadczenie. Abdl ma nowe produkty i porównywalne ceny na swoim rynku. Bogaty z nas naród.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zużyłem swój szybko. Ale na pewno zmarnowałem cześć produktu będąc przyzwyczajony do jakichś turtle wax-ow. 5g natomiast wydaje się dosyć niewiele, pewnie poszlo mi tyle na nasączenie pada.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.