Skocz do zawartości

Pedzelki do APC - ktore beda dobre ?


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Chcialbym kupic zestaw kilku pedzelkow do aplikacji APC - okragle i podluzne najlepiej, w kilku wielkosciach, powiedzmy 4 pedzelki , oczywiscie w 100% wykonane z plastiku bez metalowego okucia.

 

Ktorej firmy pedzelki kupic i gdzie ?

 

Polska, Shinearama ?? :idea:

 

dzieki

pozdr.

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Sa chyba w 10 rozmiarach od 2pln do chyba 10pln za sztuke.

Niestety u mnie w Leroy nie było, aż takiego wyboru :zly: , tzn. ceny były od 4 do nawet 15. Wygląda to tak:

pedzel1.jpg

pedzel2.jpg

Za te 2 w komplecie zapłaciłem 8,50 , a póżniej dokupiłem jeszcze osobno za 5,05 ten w środku na dolnym zdjęciu.

 

I jeszcze tytułem uzupełnienia poniżej opis tych pędzelków ze strony producenta (może się to komuś przydać (www):

pedzel3.jpg

Te trzy sztuki na moim 2-gim zdjęciu to kolejno od lewej symbole: 012104, 012111, 012142. Co ciekawe, tego 012104 nie ma na stronie producenta :D, a kolory są odwrotne :o .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie w zadupiastej Warszawie tych pedzli w Leroyach nie ma :(.

 

Bylem dzis w 4(!!!) Leroyach merlinach w Wawie:

-Ostrobramska (tam to wogole nic takiego nie bylo)

-Arkadia

-centrum Targowek

-centrum Skorosze (czy jakos tak, w kazdym badz razie na Al. Jerozolimskich na wylocie z w-wy).

 

-NIE sprawdzilem chyba tylko Leroya na Modlinskiej.

 

I wszedzie byly tylko zestawy po 3szt pedzli z tej firmy, ale byly tam 2szt plaskie z metalowymi zakuciami i tylko po 1szt w kazdym zestawie okraglego rozmiar 14 :cry::zly: . Taki zestawik za 7.88zl zakupilem jeden. Ale czuje niedosyt.

 

czy bylby przypadkiem ktos chetny mi to kupic gdzies u "siebie" w Leroyu i mi wyslac te pedzelki ? :o chetnych zapraszam na PW 8-)

 

Chcialbym kupic 1szt rozmiar mniejsza od 14, 1szt jeszcze rozmiaru 14 oraz ze 2szt. wiekszych od 14.

 

pozdr.

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
piotres, w piątek będę w Leroy w Łodzi. Jak będą, to mogę Ci kupić i wysłać.

 

:good: pw :good:

 

Ktoś może kupił to w Krakowie, byłem w bonarce, i dziś w castoramie na zakopianskiej i nie widziałem... albo gdzieś on-line. Bo jednak płacić po 18 czy 20 za jeden pro mi się nie uśmiecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Ktoś może kupił to w Krakowie, byłem w bonarce, i dziś w castoramie na zakopianskiej i nie widziałem

Tak jak pisałem i opisywałem poprzednio. Są w Leroy, byłem tam dwa dni temu i dokupywałwm jeszcze parę sztuk (dwie :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotres, zwiedziłeś całe miasto i w efekcie i tak nie dostałeś tego czego chciałeś...komplecik profi pędzelków z raceglaze to koszt ok 60PLN więc pewnie tyle co wydatek na paliwo i zakup pędzelków z marketu

 

sam dzisiaj zrobiłem sobie wycieczkę do Wieliczki (w obie strony ode mnie jakieś 50-60km) żeby zakupić kilka produktów w pewnym miejscu, okazało się że nadaremnie :x teraz spokojnie zamówie je przez neta i oszczędze czas i nerwy

 

a jak się już decydować na wersje niskobudżetową to pędzelki nawet w metalowym okuciu można chyba zawsze okleić jakąś taśmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak się już decydować na wersje niskobudżetową to pędzelki nawet w metalowym okuciu można chyba zawsze okleić jakąś taśmą

 

Izolacyjną i można sobie nawet kolor wg. gustu dobrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się już decydować na wersje niskobudżetową to pędzelki nawet w metalowym okuciu można chyba zawsze okleić jakąś taśm Sklep ze sprzętem RTV ma obowiązek poinformować kupującego, że odbiornik nie pozwala na odbiór telewizji cyfrowej. Zmiana sygnału z analogowego na cyfrowy już się zaczęła. Najpóźniej do 21 lipca 2013 r. nie będzie już można oglądać programu na telewizorach starego typu. Już teraz w wielu rejonach Polski można odbierać program nadawany w systemie cyfrowym. Ustawa o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej obowiązuje od 10 sierpnia. Właśnie wchodzą w życie niektóre jej przepisy dotyczące sprzedawców telewizorów. Mogą oni nadal oferować odbiorniki, które nie umożliwiają oglądania programów nadawanych w nowym standardzie, ale pod warunkiem, że poinformują o tym klienta. Co więcej, kupujący musi na piśmie złożyć oświadczenie potwierdzające, że został o tym powiadomiony. Prawie każdy nowy telewizor jaki kupisz, będzie pod każdym względem lepszy od Twojego starego kineskopowego - i to bez względu na to, ile kiedyś wydałeś pieniędzy i jaka firma go wyprodukowała - jeśli ktoś próbuje Cię przekonać, że jest inaczej, to najprawdopodobniej po prostu nie wie o czym mówi. Jak to naprościej przedstawić ? Jeśli miałeś kiedyś malucha, a teraz jeździsz prawdziwym samochodem, to różnica jest mniej więcej taka sama ! Wszystkie teorie o rzekomych przewagach telewizorów kineskopowych - włóż po prostu między inne bajki ... choćby z powodu rozdzielczości oferowanej w standardach PAL - 720x576 czy NTSC - 640x480. W pionie jesteś zawsze ograniczony z definicji do 576 punktów. Tyle linii po prostu oferuje standard PAL. W poziomie jedynym ograniczeniem jest pasmo ok. 6.5MHz, ale tu już nie jest tak łatwo obliczyć ile to punktów. W praktyce 720-1000 punktów w zależności od rodzaju połączenia (RGB, S-Video, czy najgorsze czyli composite). Chodzi tu głównie o skalowanie i zamianę obrazu cyfrowego na sygnał analogowy w standardzie PAL. I tak na przykład, jeśli nawet dostarczysz sygnał ze żródła cyfrowego to Film o rozdzielczości 640x352 będzie skalowany w górę do PAL 720x576 - z tym na ogół telewizor radzi sobie dobrze.Film o rozdzielczości 1920x1080 będzie skalowany w dół do PAL 720x576 gdzie usuwane jest 80% pikseli z każdej klatki filmu. Do tego dochodzi jeszcze inny współczynnik obrazu - TV

 

Mam taki patent i sie sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.