Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
@therioon podbijane czymś ?

Samochód płukany na głownie na bezdotyku przez cały rok myty bezwodnie po mocnym przepłukaniu odpowiednim stężeniem echo od car pro czasami głównie w miesiącach letnich myty ręcznie , podbijany po pół roku od aplikacji boosterem tej samej firmy , chociaż nie trzeba było.
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod opieką Porsche z Admire, dziś kolejne płukanie, smoły od groma... Po myciu kwaśnym adbl góra chodzi pięknie doły szybka tafla. Na mokro wleciał tar od ultracoat podbity gąbka pure chemie i powłoka śmiga jakby dopiero zaaplikowana. Jaram się nią jak to chodzi po szybkim odchamieniu😍 trasy wiejskie w okolicy okropne biała gąbka całą w smole zajechana jak po herbacie 🫣 jak narazie nie kombinuje z mocniejszymi powłokami zostaje Admire @Cleantledobra robota 👍

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod opieką białe Stelvio z Aqua Graphene, co mycie to nowa dawka smoły 🙈 Sytuacja taka sama, szybki Tar i śmiga jak nowa. Ja jestem bardzo zadowolony z tej powłoki ale coraz więcej czytam pozytywnych opinii na temat Admire, że chyba przy następnej okazji się skuszę 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Putkowski07 Jak oceniasz brand? Mało w sumie znany u nas. Mam osobiście ich PPF na aucie (CD), ale Luminos to chyba  koreański koncern i z tego co wiem ich produkty są znakomite.  Kuleje tylko dystrybucja i marketing,  a moze taka jest polityka firmy i dystrybutora? Tak czy inaczej podziel się proszę wrażeniami i daj znać co miałeś okazję od nich używać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak z tego co się orientuję to oni dopiero zamierzają marketingowo wejść na Polski rynek. Ja w sumie kładę głównie tego Diamonda bo siedzi na wszystkich. Plastiki, lakier felgi. Nie testowałem na szybach ale wiem że można na bocznych kłaść. Samo docieranie bajecznie proste. Lubię ten produkt bo także jest mega wydajny. Sporo potrafi przy maskować. Na słupkach piano haze po futrze ładnie kryje 😁

bawiłem sie teraz ich graphen spray. coś jak Grechniqa c2 też  tak prosty. Zobaczymy jak będzie leżał. 
 

powłokę do plastików kładłem też daje radę ale nie pamiętam nazwy. 
z tego co widzę to coraz więcej studiów detailingowych zaczyna brać te powłoki. Wiadomo że dla akredytowanych i zaprzyjaźnionych. 
 

na swoim mondeo polazłem luminusa diamonda i zużyłem 3 fibry. Ogromny plus bo fibry nie twardnieją ani nie sztywnieją po tej powłoce 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Putkowski07 Dziękuję za informację.  Faktycznie mnóstwo studiów idzie w Luminosa i elastomery od nich. Zastanawiam się nad 2 może 3 pozycjami od nich, ale ceny trochę mają wysokie,  a i tak mam z 10x za duzo siuwaksów :-)Zobaczymy,  fajnie to wygląda i oby marketing im ruszył bo chyba robią solidne powłoki i chemię?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.