Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz zauważyłem jakie poruszenie wywołałem więc wywołany do tablicy odpowiadam....

 

Fusso było kładzione w listopadzie, na lakier bez nawet glinkowania więc szczerze wątpię żeby się jeszcze trzymało. Ale ja na razie wiem bardzo mało, uczę się detailingu więc może i palnąłem gafę. Dla mnie najważniejsze jest zabezpieczenie lakieru, krople to sprawa drugorzędna.

 

Nie bardzo tylko rozumiem po jaką cholerę od razu się naśmiewać - może nie każdy jest tak ogarnięty jak co poniektórzy bardziej kumaci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetkany DG#111, podbity SG MD - w lekkim deszczu

34skork.jpg

 

Jakość zdjęcia niestety nie porywa - mój kalkulator wyjątkowo kiepsko sobie radzi.

Wosk leży już 2 miesiące i ładnie kropelkował po umyciu. MD poszedł z ciekawości (na 1 panel poszedł też QED, ale coś mi wizualnie nie pasuje w tym połączeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft 99 Fusso

Pierwsza warstwa wosku położona w październiku, pod nim leży Poorboy's World White Diamond, oczywiście samochód glinkowany itd.

Druga warstwa nakładana 27 Grudnia na tylko umyty samochód, przebieg od grudnia do zdjęć to jakieś 15kkm

Zdjęcia z myjki ręcznej samochód myty ręcznie z 5 razy od grudnia z pianowaniem pianą ShinnyGarage, oraz szamponem tej samej firmy, liczby myć na myjni ręcznej ciężko mi określić ale około 10 razy na pewno, nie używane żadne QD ani inne wzmacniacze wosku :P

Dół samochodu juz nie żyje ale tak wygląda maska i dach ;)

 

eb9b5c68b729596am.jpg99995e6f66761382m.jpg053953dd6425412bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu złej pogody , postanowiłem sprawdzić Gyeon WetCoat .

 

Więc mycie na bezdotyku na lakierze aktualnie jest Zymol Carbon od 2tygodni . WetCoat użyty według instrukcji , podejrzewam że efekt byłby lepszy jak było by mycie na 2 wiadra a nie tylko bezdotyk .

dKrKrVX.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.