Skocz do zawartości

Propozycja gadżetów związanych z forum


kar01

Zakupem jakiego forumowego gadżetu był(a) byś zainteresowany(a)?  

636 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Wstępnie zapytałem znajomego który się tym zajmuje o koszt np. kubków, jeśli władze 8-) dadzą pozwolenie będzie można coś pomyśleć nad zamówieniem i ew. projektem. Chyba że pomysł jest inny, tzn aby to jeden ze sklepów miał te wszystkie gadżety w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest jeszcze jeden ciekawy gadżet, który wątpię aby jakiekolwiek forum/klub posiadało. Mianowicie pokrowiec na samochód. Osobiście zaopatrzyłem się właśnie w cztery komplety (najpierw testuję na swoich samochodach). Jeśli zdadzą egzamin - chodzi generalnie o nierysowanie karoserii - to na każdy pokrowiec zarzucę duże logo (tak, aby po założeniu pokrowca było jakby na przedniej szybie). Aplikacja logotypu będzie podobna jak w przypadku oklejania samochodów. Mogłaby to być ciekawa propozycja dla wszystkich maniaków, którzy niestety nie są wyposażeni w garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym dziale/poście, ale pozwolę sobie jeszcze tu...

A ja nieopatrznie tam odpowiedziałem ;)

 

Kalendarz to niezły pomysł, 12 pierwszych miejsc można wykorzystać na 12 miesięcy. Albo zwycięzca na okładkę a potem kolejne miejsca.

 

Co Wy na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak na szybko, wybierałem zdjęcia z postu Nasze pieszczochy żeby jakoś pasowały do miesięcy. To jest tylko propozycja graficzna, więc proszę się nie sugerować...

 

Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony, że użyłem jego zdjęcia lub że jego zdjęcie nie znalazło się w kalendarzu, ale jak już pisałem, to projekt

 

 

image00001gp.th.jpg image00002vwi.th.jpg image00003yw.th.jpg image00004qd.th.jpg

image00005sq.th.jpg image00006j.th.jpg image00007nj.th.jpg image00008o.th.jpg

image00009gp.th.jpg image00010w.th.jpg image00011id.th.jpg image00012m.th.jpg

 

 

Poza tym zaznaczam, że logo KA zostało użyte tylko w celach poglądowych. Nie zamierzam produkować kalendarza bez zgody Administracji KA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moim zdaniem zdjęcia nie do końca trafione ale wiadomo,nie każdemu można dogodzić.

Brakuje mi między innymi naszej Extry :P Jakby nie było największe przedsięwzięcie tego roku. Akurat pasowałaby na kwiecień.12

Gdzie najpiękniejszy Leon na KA?

Widziałbym też troszkę więcej zdjęć z prac przy autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.