Skocz do zawartości

Szampony na myjniach ręcznych/samoobsługowych


Gość dydas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
A co powiecie na to, żeby wziąć swój szampon na myjnie ręczną i właśnie żeby tym szamponem wymyli autko..? Pójdą na to?

 

 

Nie widzę powodów dla których nie mieliby tego zrobić, znam paru ludzi którzy nie mają garażu/posesji i jeżdzą na myjnie ze swoją chemią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

czy mikroproszek  z myjni bezdotykowej moze zastapic  mi pianownice i aktywna  piane chociaz po czesci? NIe posiadam pianownicy  i chiałbym  najpierw umyc na myjni bezdotykowej  i później recznie w domu aby przygotowac pod glinkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz tak zrobić,chociaż polecam ci pojechać wieczorem na myjnię ręczną umyć auto mikroproszkiem,wziąć ze sobą dwa wiadra z domu z już przygotowaną wodą i umyjesz bez problemu,potem glinka i wosk,ja tak robię już ze 3 lata :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo często robię zarówno szybkie akcje na bezdotyku czyli pianownica 2 wiadra, ręcznik i do domu ale nie raz zdarzyło mi się posiedzieć parę godzin na myjni wieczorem i nikt nie miał z tym nigdy problemu. Nawet kilka razy Pan z obsługi przychodził z krzesełkiem popatrzeć, podpytać co i jak :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie używam mikroproszku. Sorry, może i to brednie co piszę, ale mam wrażenie, że piaskuję tym lakier a nie myję :D Jeśli auto się raz porządnie zabezpieczy woskiem, to mikroproszek nic lepiej nie domyje niż sama woda demineralizowana. Na przyszłość jednak polecam kupić ręczną nawet małą 1,5l pianownicę. Napompujesz się to fakt, ale lepsza piana z takiej ręcznej pianownicy niż ten proszek z myjni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo często robię zarówno szybkie akcje na bezdotyku czyli pianownica 2 wiadra, ręcznik i do domu ale nie raz zdarzyło mi się posiedzieć parę godzin na myjni wieczorem i nikt nie miał z tym nigdy problemu. Nawet kilka razy Pan z obsługi przychodził z krzesełkiem popatrzeć, podpytać co i jak
 

Fajnie macie, w Łodzi jest taki ruch na myjniach ze nieraz nie można nawet MF przelecieć bo zaraz sie burzą w kolejce. Jazda wieczorami nie pomaga, ostatnio godzina 23 a tu kolejka....

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Evo napisał:

Chyba w tej Austrii inny proszek macie, skoro domywa jak woda :D 

Nie wiem jaki... bo leona tym nie katuję. Poprzednie auto owszem, kilka razy, ale tak jak piszę przy zabezpieczonym aucie różnicy nie ma. Film brudu zostaje tak czy siak, a owady to i demineralką schodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Evo napisał:

Chyba w tej Austrii inny proszek macie, skoro domywa jak woda :D 

Są u nas popularne myjki Ehrle, np. na stacjach BP. Mam dwie w promieniu 4 km od domu, oczywiście obie na zielonych stacjach. Na jednej ten proszek jest gęsty, normalna piana w zasadzie, domywa bardzo przyzwoicie, na UNCrze nie zostaje ślad po brudzie. A na drugiej to taka biaława woda i nawet nie czuć jagód, którym firma Ehrle się chełpi. Domywa autentycznie jak woda. Niezabezpieczonego auta prawie nie rusza.

A na której myjce co sobotę jest większa kolejka? Tak, zgadłeś. Na drugiej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szcz3p4n napisał:

Fajnie macie, w Łodzi jest taki ruch na myjniach ze nieraz nie można nawet MF przelecieć bo zaraz sie burzą w kolejce.

Myjnia na Adwokackiej. Bez mikroproszku. Nigdy mnie nikt nie ganiał za ręczne mycie. Wręcz przeciwnie - właściciel czasem przychodził pogadać.

Myjnia Ehrle na Łagiewnickiej po drodze do Castoramy przy stacji benzynowej - też zero problemu.

 

JA na bezdotyki jeżdżę już tylko po to żeby mieć wodę pod ciśnieniem. Widro z szamponem zabieram z domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.