Skocz do zawartości

Tasma ochronna


grubeer

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba zobacz gdzie u ciebie w mieście są dostępne produkty firmy 3M- tej marki taśmy o nr. 2214 używam (zółta, oszerokości 2,5 cm). Koszt to 4,5 za rolekę. Bardzo ładnie się klei i odkleja. Także zdecydowanie polecam. Niebieska jest duuużo droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, pamiętam kiedyś będąc na praktyce w serwisie Volvo w Niemczech , wymienialiśmy szybę tylna w klapie :D nowa szyba włożona trzyma się,ale jak wiadomo jeszcze trzeba taśmą przykleić do nadwozia żeby klej dobrze złapał i szyba nie zjechała na nim :D po ok 1-2 godzinach pora odkleić taśmę i co ..... włącznie z taśma zniknął Clar :mrgreen: nie moja wina bo ja tylko na praktyce jako,żę wtedy byłem i nie ja to kleiłem tą taśmę wtedy :D a taśma jakiej użyto to jakaś coś a'la papierowa była , widocznie zbyt mocna nie nadająca się do karoserii , klapa i dach w miejscach gdzie była taśma zostało poddane polerce,ale niestety mało to dało, a miejsca po taśmie zostały aż przypalone od polerki,tak mocno zostało przypolerowane :roll: niby lepiej było,ale i tak robota schrzaniona .... od tamtej pory mam nauczkę , nauka na czyichś błędach nie jest zła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bluedolphintapes.com/lanpl.html

Ogólnie to chyba nowość na naszym rynku bo znajomy co tym handluje z hurtowni miał pełno próbek dla klientów.

Jak wejdziesz do sklepu z farbami ,akcesoriami budowlanymi to od razu zauważysz bo w większości są to jedyne niebieskie taśmy jakie są ogólnie oferowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj możesz sobie zamówić:

http://www.arscolor.pl/index.php?m=prod ... p=2&id=200

koszt 14,64 czyli całkiem sporo jak na taśmę, ja uzywam 3M ale zwykłych (po 7,50 ale jak kupujesz 9 to juz po 3.80PLN), ostatnio na golfa III poszła mi dokładnie cała rolka.

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Potwierdzam blue dolphin - bardzo miła :) ładnie się klei i, co ważniejsze, odkleja PLN16 w Castoramie.

Zgadza się. W Castoramie są dwa rodzaje: szersza (48mm) oraz węższa (38mm). Szersza kosztuje około 19zł, węższa około 16zł. Obie mają po 55 metrów długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem w Castoramie i nikt nie słyszał o takiej taśmie ....
ja bylem jakies 2 tygodnie temu i zakupilem 6 sztuk :D i po malej probce potwierdzam :) ze
Potwierdzam blue dolphin - bardzo miła ładnie się klei i' date=' co ważniejsze, odkleja[/quote']

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Castoramie są dwa rodzaje

wczoraj byłem w Castoramie i nikt nie słyszał o takiej taśmie .... :?

Może nie we wszystkich swoich marketach mają :? Ja kupowałem w tym na ul. Popularnej (W-wa). Są na stoisku z akcesoriami malarskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj możesz sobie zamówić:

http://www.arscolor.pl/index.php?m=prod ... p=2&id=200

koszt 14,64 czyli całkiem sporo jak na taśmę

 

Polecam sklep - można się z nimi nawet dogadać co do ceny - rozmawiałem z pół roku temu z szefem i mówił, że te taśmy tak rzadko ktoś kupuje, że ucieszył się jak powiedziałem, że na razie wezmę sobie 5 rolek :) Taśmę oczywiście też polecam - jest rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.