Skocz do zawartości

Cześć


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć po kilku latach obecności na rynku, postanowiliśmy zagościć na tym forum.
Wielu z Was mnie zna osobiście lub z aktywności na forum ponad 11 lat.
Mam nadzieję że moja obecność tutaj pozwoli przybliżyć wielu z Was nasze produkty.
Planuję wpuścić trochę testerów tutaj a więc zapraszam do obserwacji naszego działu.

Pozdrawiam Tadek

 

332122543_531027019130319_1816526051189779612_n.jpg

  • Lubię to 11
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zapisany do grupy na FB, nie wiem jak to się stało że nie mam żadnego waszego produktu a mam tego sporą ilość, kolega kładzie wasze powłoki, używa tylko waszych past i chwali woski, trzeba spróbować.

Słyszałem że będzie szklenie w Nowy Sączu pewnie się wybiorę.

 

@marcineke, Twój post został edytowany przez @Eryczek. Jeśli jesteś zainteresowany powodem edycji posta, zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, sztefan24 napisał(a):

@e36ace Jakoś dwa lata temu miałem testery 100 ml QD o nazwie ENZO Gloss Enhancer i bardzo przypadł mi do gustu, tak pachniał pomarańczą, że jak wąchałem to aż czułem ten kwaskowaty posmak w ustach . Czy ten QD został wprowadzony do sprzedaży pod inną nazwą czy jednak nie?

Hej.

Gloss Enhancer został odłożony w czasie.

został mega fajnie przyjęty, jednak rozwarstwianie polimeru po czasie zmusiło nas do dalszych prac.

Receptura jest gotowa więc może w tym sezonie uda się go wprowadzić.

Godzinę temu, marcineke napisał(a):

Jestem zapisany do grupy na FB, nie wiem jak to się stało że nie mam żadnego waszego produktu a mam tego sporą ilość, kolega kładzie wasze powłoki, używa tylko waszych past i chwali woski, trzeba spróbować.

Słyszałem że będzie szklenie w Nowy Sączu pewnie się wybiorę.

Ps.widziałem na TT jakąś głupią babę która dostała paczkę z Waszymi kosmetykami....dla mnie to była antyreklama choć laska że swojej głupoty ma mnóstwo obserwujących....pomogło to w sprzedaży? Jaki był odbiór tej " reklamy".

Co do naszych produktów to nie zostaje mi nic innego jak zachęcić do sprôbowania.

co do TT to nie miałem na to wpływu, robimy też marki własne i to właśnie nasz klient wysłał dziewczynie z TT. Jaki był odbiór nie wiem, nie obserwuję tematu wiem że sprzedaż naszego klienta była spora po tym filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@t.sienkiewicz91 @MOTOGO Mają cały nasz asortyment, śmiało zapraszamy na zakupy do nich. Jeśli nie ma czego szukasz daj znać a postaram się by znalazł się na sklepie.  Mam nadzieję że z pasty jesteś zadowolony, zachęcam do przetestowania innych naszych produktów. 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 godzinę temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

@e36ace tak, pasty jestem zadowolony 🙂 

Na pewno zamówię 5 irona na wiosnę 🙂

koniecznie 🙂

42 minuty temu, Mumins napisał(a):

Siema Tadek.

Tutaj Marcin z (dawniej) GTI 🙂

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
 

Siema jeździłeś Alfa?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
14 minut temu, Mumins napisał(a):


 

 


Pamięć Cię nie zawodzi. Nawet trzema 🙂

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nawet Gwiazdora u Zachara oglądałem niedawno 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.