Skocz do zawartości

Wyciszenie, audio, DSP - Wwa, Wrocław, Lublin


MMCzysci

Rekomendowane odpowiedzi


Cześć,
 
jak w temacie. Jeżeli znacie dobrą firmę zajmującą się wygłuszeniem i upgradem audio w tych okolicach, dajcie cynk. Brane są obecnie pod uwagę topauto we Wro i dobryton w Lublinie. Im bardziej profi, tym lepiej, jeśli przy tym w dobrej kasie, to już w ogóle super.
 
Pacjent: IS 3gen. z fabrycznym Pioneerem.
 
Wyryte w skale z S20 FE 5G
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MMCzysci napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi! Robiliście coś u nich?

Plan był u znajomego, ale po wycenie wyszło, że chciał przeznaczyć za mały budżet. Posłuchaliśmy co zakładali i było nieźle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odebrany z DobregoTonu w Lublinie. Wyciszenie super, a audio zrobione genialnie. Nie słyszałem do tej pory czystszych niskich tonów, nie ma huczenia i łupania, jest prawdziwy bass jaki powinien być. Niskie i średnie naturalnie nie są również średnie Sub wpasowany w boczek bagażnika jak z fabryki (robiona od 0 skrzynia z MDF, obita nawet lepiej niż bagażnik z fabryki). Właściciele bardzo sympatyczni, do tego bez tendencji do proponowania wszystkich możliwych opcji naraz, żeby tylko zer na rachunku było więcej - jest tłumaczenie krok po kroku, co z czym dobrze zagra, co ma sens, a co już niekoniecznie w danym budżecie. Ewentualnie zmiany ustalane telefonicznie w trakcie procesu. Nie jestem zleceniodawcą, natomiast słuchałem, byłem przy ustaleniach i odbiorze i wszystko tiptop
Klientów dużo, na ten rok brak już miejsc.
Naturalnie nie mam z tej polecajki żadnych korzyści, natomiast jeśli jest Wam po drodze, to warto. Czuć, że robią to, co lubią.

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MMCzysci napisał(a):

Odebrany z DobregoTonu w Lublinie. Wyciszenie super, a audio zrobione genialnie. Nie słyszałem do tej pory czystszych niskich tonów, nie ma huczenia i łupania, jest prawdziwy bass jaki powinien być. Niskie i średnie naturalnie nie są również średnie emoji6.png Sub wpasowany w boczek bagażnika jak z fabryki (robiona od 0 skrzynia z MDF, obita nawet lepiej niż bagażnik z fabryki). Właściciele bardzo sympatyczni, do tego bez tendencji do proponowania wszystkich możliwych opcji naraz, żeby tylko zer na rachunku było więcej - jest tłumaczenie krok po kroku, co z czym dobrze zagra, co ma sens, a co już niekoniecznie w danym budżecie. Ewentualnie zmiany ustalane telefonicznie w trakcie procesu. Nie jestem zleceniodawcą, natomiast słuchałem, byłem przy ustaleniach i odbiorze i wszystko tiptop emoji108.png
Klientów dużo, na ten rok brak już miejsc.
Naturalnie nie mam z tej polecajki żadnych korzyści, natomiast jeśli jest Wam po drodze, to warto. Czuć, że robią to, co lubią.

Wyryte w skale z S20 FE 5G










 

Cos więcej powiesz ? Co Ci wrzucili, czym to napędzasz, wygłaszane tez było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pudełka w bagażniku, mogę Ci napisać potem. Na pewno Helix i7 + i3, dwa wzmaki helixa pod fotelami (d one bodaj) sub i tweetery naturalnie też. Wyciszone drzwi, nadkola, maska, bagażnik, podszybie - maska dynamatem, reszty niestety nie wychwyciłem, bo ja pełniłem ewentualnie rolę wsparcia duchowego w projekcie Miejsca, gdzie nie kleili mat odizolowane akustycznie specjalnym klejem. Pracują głównie na helixie i braxie, ale skonfigurują co Ci będzie trzeba.
Do tego audio skonfigurowane na "dwa tory". Odtwarzaczem może być fabryczna jednostka bez kombinacji, dla lepszych wrażeń łączysz się po BT ze sterownikiem/przetwornikiem i tam jest regulacja - bass, fader. Krótko mówiąc tym drugim torem gra odczuwalnie lepiej, ale masz jednocześnie zachowane dźwięki z PDC, połączenia bez cyrków.

Po kilkudziesięciu h jeszcze korekta zestrojenia.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.