Jump to content

Wyciszenie, audio, DSP - Wwa, Wrocław, Lublin

Recommended Posts

Cześć,

jak w temacie. Jeżeli znacie dobrą firmę zajmującą się wygłuszeniem i upgradem audio w tych okolicach, dajcie cynk. Brane są obecnie pod uwagę topauto we Wro i dobryton w Lublinie. Im bardziej profi, tym lepiej, jeśli przy tym w dobrej kasie, to już w ogóle super.

Pacjent: IS 3gen. z fabrycznym Pioneerem.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

6 minut temu, MMCzysci napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi! Robiliście coś u nich?

Plan był u znajomego, ale po wycenie wyszło, że chciał przeznaczyć za mały budżet. Posłuchaliśmy co zakładali i było nieźle. 

• 1 month later...

Odebrany z DobregoTonu w Lublinie. Wyciszenie super, a audio zrobione genialnie. Nie słyszałem do tej pory czystszych niskich tonów, nie ma huczenia i łupania, jest prawdziwy bass jaki powinien być. Niskie i średnie naturalnie nie są również średnie Sub wpasowany w boczek bagażnika jak z fabryki (robiona od 0 skrzynia z MDF, obita nawet lepiej niż bagażnik z fabryki). Właściciele bardzo sympatyczni, do tego bez tendencji do proponowania wszystkich możliwych opcji naraz, żeby tylko zer na rachunku było więcej - jest tłumaczenie krok po kroku, co z czym dobrze zagra, co ma sens, a co już niekoniecznie w danym budżecie. Ewentualnie zmiany ustalane telefonicznie w trakcie procesu. Nie jestem zleceniodawcą, natomiast słuchałem, byłem przy ustaleniach i odbiorze i wszystko tiptop
Klientów dużo, na ten rok brak już miejsc.
Naturalnie nie mam z tej polecajki żadnych korzyści, natomiast jeśli jest Wam po drodze, to warto. Czuć, że robią to, co lubią.

8 godzin temu, MMCzysci napisał(a):

Odebrany z DobregoTonu w Lublinie. Wyciszenie super, a audio zrobione genialnie. Nie słyszałem do tej pory czystszych niskich tonów, nie ma huczenia i łupania, jest prawdziwy bass jaki powinien być. Niskie i średnie naturalnie nie są również średnie emoji6.png Sub wpasowany w boczek bagażnika jak z fabryki (robiona od 0 skrzynia z MDF, obita nawet lepiej niż bagażnik z fabryki). Właściciele bardzo sympatyczni, do tego bez tendencji do proponowania wszystkich możliwych opcji naraz, żeby tylko zer na rachunku było więcej - jest tłumaczenie krok po kroku, co z czym dobrze zagra, co ma sens, a co już niekoniecznie w danym budżecie. Ewentualnie zmiany ustalane telefonicznie w trakcie procesu. Nie jestem zleceniodawcą, natomiast słuchałem, byłem przy ustaleniach i odbiorze i wszystko tiptop emoji108.png
Klientów dużo, na ten rok brak już miejsc.
Naturalnie nie mam z tej polecajki żadnych korzyści, natomiast jeśli jest Wam po drodze, to warto. Czuć, że robią to, co lubią.

Cos więcej powiesz ? Co Ci wrzucili, czym to napędzasz, wygłaszane tez było ?

Są pudełka w bagażniku, mogę Ci napisać potem. Na pewno Helix i7 + i3, dwa wzmaki helixa pod fotelami (d one bodaj) sub i tweetery naturalnie też. Wyciszone drzwi, nadkola, maska, bagażnik, podszybie - maska dynamatem, reszty niestety nie wychwyciłem, bo ja pełniłem ewentualnie rolę wsparcia duchowego w projekcie Miejsca, gdzie nie kleili mat odizolowane akustycznie specjalnym klejem. Pracują głównie na helixie i braxie, ale skonfigurują co Ci będzie trzeba.
Do tego audio skonfigurowane na "dwa tory". Odtwarzaczem może być fabryczna jednostka bez kombinacji, dla lepszych wrażeń łączysz się po BT ze sterownikiem/przetwornikiem i tam jest regulacja - bass, fader. Krótko mówiąc tym drugim torem gra odczuwalnie lepiej, ale masz jednocześnie zachowane dźwięki z PDC, połączenia bez cyrków.

Po kilkudziesięciu h jeszcze korekta zestrojenia.