Skocz do zawartości

Car Wax World Championship 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
będzie planowana jakaś następna edycja CCWC ??

Wpierw musimy zakończyć CWWC 2009.

Półfinały przewidujemy zorganizować kwiecień/maj 2010.

 

Póki co, zapraszam do zaglądnięcia w "News" na strony www.CWWC2009.com ;)

 

Już coś więcej wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ,że nie wierzę żeby kiedykolwiek się ukazały jakieś wyniki z tego testu. Fajnie ,że się pobawiliście, porobiliście to co lubicie itp, itd. ale wielokrotnie ogłaszanie tego największym testem wosków pobijającym ten angielski było przesadą - tym bardziej ,że z tego co widziałem to testy już były kilkakrotnie powtarzane na różnych samochodach a później na tych samych były testowane inne bez podawania wrażeń z poprzednich czy jakichkolwiek wyników.

Wielokrotnie prosiłem chociaż o jakieś wstępne wrażenia z pracy woskami, cleanerami, glinkami, ręcznikami czy całym tym stuffem. Nigdy nie uzyskałem żadnej odpowiedzi chociaż podejrzewam ,że niejednemu by się przydały.

 

Podejrzewam ,że zaraz ktoś mi zarzuci ,że się czepiam, nie doceniam ,że powinienem sam zorganizować taki jak taki mądry jestem. Otóż zarejestrowałem się na tym forum (podobnie jak wielu którzy to zrobili przed ubiegłymi wakacjami) gdyż na jakimś forum znalazłem informacje o tym właśnie teście (największym na świecie!) i z tego co pamiętam to ten test miał być głównym filarem tego forum wtedy. Autorzy tego testu szumnymi zapowiedziami sami się zobowiązali do informowania opinii publicznej.

 

 

Szkoda...

 

 

Mam nadzieję ,że ten post nie wyleci zaraz w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabul, hmm, dużo w tym racji, ale nie zapominaj, że ten test jest dodatkiem a nie treścią naszego życia.. Ja sam czekam na wyniki, użyczałem dwa auta pod testujące się woski, jeździłem z dziwmymi kratkami na masce, ale "mózg" operacji CWWC oprócz woskowania prowadzi sporą firmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Kabul

nie jesteśmy w kościele i wierzyć nie musisz.

 

Niektórych wyników można się doczytać na stronach CWWC2009, jak również dużo można wyczytać/pooglądać ze SPOTKAŃ WARSZAWSKICH.

 

Faktycznie testy miały być raz przeprowadzone, ale aby wykluczyć prawdopodobieństwo przypadku testy były/są przeprowadzane parokrotnie i nie tylko na Caddy.

Jeżeli wyniki testów na Caddy i innych samochodach są podobne wtenczas nie można już mówić o przypadku. (Było to opisane 30.09.2009 TUTAJ )

 

Każdy test składa się: przygotowania powierzchni, nałożenia wosków i najtrudniejsze: systematycznego sprawdzania, fotografowania, robienia filmów i opisywania w trzech językach!

 

Ile pracy przy tych testach mogą: PN, Arglist&Mysza, Łukasz, Julian i Metys podejrzewam już piosenki śpiewać. :song:

Nie mówiąc o moich pracownikach którzy nie mogą kiedy i gdzie chcą myć auta.

W sumie maski były już przynajmniej 100 razy myte (+dokumentacja) :shock:

Zgrać za każdym razem parę osób (zwłaszcza w zimie) nie jest łatwe :/

 

Tak jak Julian już pisał: nie tylko CWWC jest celem naszego życia :!:

 

 

A co do niektórych wyników zapraszam na strony CWWC2009, jak również dużo można już wyczytać ze SPOTKAŃ WARSZAWSKICH

 

Jednoznacznego zwycięzcy nie będzie - nigdy też takiego zamierzenia nie było.

 

@Kabul, może coś przeoczyłem, ale pokaż nam większy test wosków od CWWC2009. :acute:

Spróbuj przynajmniej jeden test taki przeprowadzić ze zdjęciami, filmem i opisami, a sam zobaczysz "jakie to proste" :-]

lub

przyjedź do Warszawy na następne spotkanie - wyszykujemy Tobie autko które będziesz testował.

Może wtenczas odwrócimy role i my zaczniemy się do Ciebie "czepiać" :D .

 

 

 

Poniżej filmy z testów (niektóre z nich są już znane)

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Od paru tygodni są w przygotowaniu nowe strony CWWC (stare nie będą juz aktualizowane), ale obiecana mi pomoc się opóźnia :dontknow: - dla tych pomocników również życie składa się nie tylko z CWWC. ;)

 

Tak jak już pisałem: mam nadzieję iż do sierpnia/września tego roku nowa strona będzie już działała, a testy będą zakończone i opisane. :good:

 

Swoją drogą: bawiliśmy się i bawimy dobrze :good: - zapraszam wszystkich chętnych na następne spotkanie w Warszawie i zapoznaniu się z "woskową atmosferą" na hali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.