Skocz do zawartości

Car Wax World Championship 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najbardziej zadziwiające było jak Hansi @Bodensee pracował przy tej furze. Nie było ważne czy to na dachu czy przy samej ziemi. Jestem chyba troszkę młodszy, a dzisiaj odczuwam skutki polerowania :)

Szcunek dla Moni, która daje radę z orbitalnym Flexem, ja tego sprzętu nie ogarniam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako oficjalny forumowiec chciałbym podziękować wszystkim za pomoc w zdecydowanej poprawie wyglądu moich autek. Arkowi, Marcinowi z Carspa i ekipie z niemiec za wkład pracy przy reanimacji 911. Wielkie dzięki dla Metysa i NOX-a przy obróbce Clio. Wynik prac jest imponujący. Metys wylał w czasie wytężonej pracy pewnie nie mniej potu niż Kubica w trakcie wyścigu. Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziękuję wszystkim za przybycie ( a niektórzy przejechali paręset kilometrów, np. z Katowic lub Gdańska ) i pomoc w przeprowadzeniu imprezy.

 

Relację ze zdjęciami i wstępnymi wynikami napisze Hansi @Bodensee, a ja i Metys postaramy się przetłumaczyć.

Hansi musi nie tylko posortować ponad 1200 :!: zdjęć, ale również (a może i przede wszystkim) przyporządkować i opisać dane z testów.

 

Stało się tak wiele różnych rzeczy, że muszę wpierw dojść do siebie i wszystko posegregować.

Mimo iż nie piłem alkoholu, to jeszcze dziś czuję się piany. :D

 

Pozytywne przeprowadzenie testów i pobicie rekordu anglików było ważne, ale poznanie tyle pozytywnie zakręconych ludzi było jeszcze ważniejsze.

 

Dla mnie te dni należą do kategorii których w życiu się nie zapomina i zawsze z przyjemnością się do nich powraca. ;)

 

Glinka33.jpg

Ford22.jpg

Ford23.jpg

BlackWOW.jpg

Porsche997.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pluje sobie w brode, ze nie przyjechalem, bo egzamin do ktorego sie uczylem caly weekend byl banalny i spokojnie moglem zluzowac i Was poznac osobiscie. pomijam juz kwestie lodowki i clio, ktore juz dawno zaskarbilo sobie moje wzgledy, nie dalej niz pol roku temu bylem bliski kupienia takiego, w kolorze zoltym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gorąco dziękuję wszystkim raz jeszcze za spotkanie i gratuluję organizacji! Sorry, że nie wpadłem w niedzielę, ale bliska mi osoba miała wypadek na motocyklu.

 

Porsche i Renault - cacuszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Metys mówię o tych czterech sztukach z lewej strony!
To POLSKI, czysty wosk Carnauba :lol:

 

czy jest jakis przyblizony termin wrzesniowy? bo tym razem nie chialbym przegapic takiej imprezy!
Jeszcze nie - jak tylko będzie wiadomo, dam znać. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.