Skocz do zawartości

Car Wax World Championship 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

W środę będzie już wszystko wiadomo i dograne (taką mam nadzieję).

 

Wszystko opublikujemy na CWWC2009.com

 

Jest parę problemów, które teraz przez Weekend mają być rozwiązane.

Jeden z "problemów" to to, że mamy ponad 40 wosków wysokiej jakości, a testowanych ma być "tylko" 28.

 

Nie wliczam tutaj woski takich jak poniżej - te będą testowane "poza konkursem"

 

EAGLEONENANOWAX.jpg

 

Test będzie oficjalnie przeprowadzany przez nasze forum KosmetykaAut oraz forum FAHRZEUGPFLEGEFORUM.de

(jedyne niezależne znane mi dobre forum detailingowe - czego nie można powiedzieć angielskim DW lub innych znanych forach).

 

Do Polski przylecą 4 osoby z Niemiec (będą pierwszy raz w Polsce :!: ) aby pomóc, a właściwie przeprowadzić ten test.

 

Oni mają za zadanie przygotować powierzchnię pod wosk i wszystko protokołować.

 

Każdy wosk będzie nakładany według instrukcji danego producenta.

Czyli również podłoże pod wosk będzie przygotowana tak, jak producent zaleca.

Każdy wosk będzie miał swój Pre Cleaner.

 

Systematyczne sprawdzanie wosków przez następne 3 miesiące jest na naszej odpowiedzialności.

 

Przygotowania są w toku i dogrywamy tylko jeszcze szczegóły.

 

Ważna sprawa: impreza jest dla wszystkich chętnych dostępna :!:

 

Swoją chęć obecności zapowiedzieli między innymi polscy przedstawiciele Zymol i Swissvax.

Chcą również bardzo pomóc w teście, ale test ma być neutralny i niezależny, więc nie możemy skorzystać z ich oferty.

Szkoda, bo w obydwu przedstawicielstwach w Polsce, są bardzo mili ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Mam pytanie natury ciekawskiej jaki jest problem żeby przetestowanie resztę wosków ?

Odpowiednia ilość samochodów tej samej marki, tego samego koloru i miej więcej tego samego wieku.

No i czas.

 

Tą resztę wosków będziemy testować już w własnym zakresie (tutejsze forum).

 

Autka na ten test już znalazłem.

Musimy tylko znaleźć czas.

 

Dlatego dobrze byłoby poznać się podczas test CWWC2009 i omówić dalsze poczynania.

 

Woski są, maszyny są, hala w Warszawie jest.

Potrzeba chętnych do pomocy i muszę sprowadzić te auta na dany dzień do Warszawy.

 

Auta na których będą testowane woski z CWWC2009 są i będą jeździły po Warszawie.

Inne auta są w Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

Więc trzeba to jakoś zgrać ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak już wcześniej wspomianałem służe wszelaką pomocą .

 

Co do CWWC2009 stawiam się na pewno jeszcze tylko nocleg ogarniam .

Niedaleko od miejsca gdzie będzie CWWC2009 jest hotel z przystępnymi, jak na Warszawskie realia, cenami: 160 zł za pokój dwu osobowy, bez śniadania.

We wtorek postaram się zorganizować namiary na ten hotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CleanerFreak to widze, ze niezla impreza sie szykuje (miedzynarodowa??) :) Super! Ja chcialbym przyjechac ale nie wiem czy bedzie to mozliwe - do 31 maja jest jeszcze troche czasu i nie wiem czy nie bede mial innych planow. Ilu ludzi sie spodziewasz? Moze warto nadac cynk do jakichs lokalnych, warszawskich gazet o tej imprezie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
CleanerFreak to widze, ze niezla impreza sie szykuje (miedzynarodowa??) :) Super! Ja chcialbym przyjechac ale nie wiem czy bedzie to mozliwe - do 31 maja jest jeszcze troche czasu i nie wiem czy nie bede mial innych planow. Ilu ludzi sie spodziewasz?
Tak, impreza będzie międzynarodowa.

Chłopcy i dziewczyna z Niemiec są naprawdę bardzo dobrzy i będzie można od nich dużo się nauczyć.

Postaram już wkrótce ich bliżej przedstawić.

 

Tak jak już pisałem, test będzie przeprowadzony przez niemieckie przez nasze forum KosmetykaAut oraz forum niemieckie FAHRZEUGPFLEGEFORUM.de

 

Ile ludzi przyjdzie? Sam nie wiem.

 

Oficjalna strona Testu http://www.cwwc2009.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm jedno pytanko jeszcze apropo wosków do testów na jednej z fotek które widziałem z listą wosków pojawiły się produkty Dodo Juice mogł byś wymienić konkretne modele które się pojawią. Osobiście jestem bardzo ciekawy tymi produktami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie rainforest rub, light fantastic, diamond white, purple haze, blue velvet, orange crush, banana amour i SUPERNATURAL :P

mnie najbardziej interesuje ten ostatni bo na początku czerwca chciałbym kupić z 2 słoiki

Na tym zdjęciu widać też Crystal Rock, który baaaaaardzo mnie interesuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
powstaje jakaś prowizoryczna lista uczestników cwwc2009?

O ile nie będzie jakiejś katastrofy to ja się melduję.

W sobotę od godziny 9-tej "glinkowanie".

Ewentualnie w czwartek po południu/wieczorem krótkie spotkanie "warszawskie" i "glinkowanie" jednej maski.

W sobotę od 10-tej ekipa z Niemiec będzie przygotowywać maski.

W niedzielę od 10-tej resztka prac dotycząca testu wosków i "obróbka" Porsche 997 przez ekipę z Niemiec.

:!: Także proszę wpisujcie kto kiedy i na jak długo może przyjść i może pomóc przy testach glinek i "ręczników do wycierania na sucho". :!:

Doświadczenie w "glinkowaniu" jest niekonieczne. ;)

 

Jutro wszystko jeszcze raz na http://www.cwwc2009.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak dam rade i beda silki to w piatek po pracy koncze o 16:15 dojazd do ursusa to po 17 bym byl, a w sobote po pracy czyli po 14 tak do 18/19 mam czas :D

 

P.S.

jak sie wyrobie z malowaniem pokoiku w mieszkaniu do srody to i w czwartek bym wpadl po robocie, ale nie obiecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na pewno, ale nie wiem, czy dam radę na całe dni. Poza tym okazało się, że dziecko ma w sobotę dni szkoły...

Szczególnie interesuje mnie glinkowanie i ręczne usuwanie drobnych zarysowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.