Skocz do zawartości

Diamond Drop - tutorial filmik Youtube


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć

Nagraliśmy krótki filmik będący szybkim tutorialem jak aplikować Diamond Dropa. Dzisiaj nagrywamy R1 do felg oraz GX Glass do szyb.  Zapraszam do obejrzenia i polubienia 👍 
 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenzi ja bym się zastanowił zanim na internecie wstawił bym takie oświadczenie przy powłoce....nic do Was nie mam nawet lubię sporo środków byle nie z linii Detailer bo te co miałem to były najgorętsze jakie wpadły mi w ręce....

Najtrwalsza???

Jest mnóstwo powłok kosztujących kilkukrotnie więcej i będące na rynku wiele lat, a tu nowa powłoka producenta z półki....nie najwyższej i takie oświadczenie....

Nawet nie wiadomo ile ona posiedzi....no i warstwowanie produktu nawet 4 warstwy to technologia sprzed kilku lat....

Cóż to takie moje przemyślenia bo nie miałem nigdy produktu, i raczej chyba nie kupię za pieniądze.....

Ale powodzenia życzę....

Screenshot_2023-06-28-11-33-50-298_com.android.chrome.jpg.e68990e9c623a0f23c060ce75f0b707d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor




@marcineke jest to stary opis do powłoki ,który będzie aktualizowany natomiast zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu o firmie Tenzi do którego link zamieszczam niżej. 
 

33 minuty temu, marcineke napisał(a):

Jest mnóstwo powłok kosztujących kilkukrotnie więcej i będące na rynku wiele lat, a tu nowa powłoka producenta z półki....nie najwyższej i takie oświadczenie....

Pierwszą powłokę kwarcową wypuściliśmy w okolicach 2013r. - znasz może jakiegoś producenta na naszym rynku ,który pracuje nad tą technologią od 10 lat? Same prace i testy obecnej wersji Diamond Drop trwają od 2019r.  

Niestety w branży powłok z tego co zaobserwowaliśmy duża część ceny ostatecznej produktu to jego marketing. Poniżej film o naszej firmie:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenzi firmę znam od bardzo dawna, mam kolegę co pracuje w Karcher i polecał min lata temu produkty Tenzi,  jako lepszy i tańszy zamiennik Karchera , ale produkt ze zdjęcia ....dla mnie bardzo słaby ...kupiłem go kilka lat temu i leży bo wg mnie słabo działa ...

Za to Tenzi Prix uwielbiam, konsystencja, działanie, cena ....wszystko na plus, właśnie przypomniałem sobie że wczoraj skończyła się butelka i trzeba zamówić....

Cóż marketing robi swoje, ja teraz co tydzień kładę inną powłokę na auta, więc wyrobie sobie zdanie jak poloze ich 20-30 różnych, już mam faworytów w różnych półkach cenowych.

IMG_20230628_121508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke Krwawa felga z linii Detailer sprzed kilku lat a obecna wersja to też już zupełnie inna bajka - polecam spróbować. 
Co do Prixa - dzięki za opinię !

Życzę udanych aplikacji i pozdrawiam serdecznie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke Jak do tej pory kładłem @tenziQuartz Coata oraz Diamond Drop. Quartz to tańsza a Diamond droższa, kilka dni później kładłem Neoxal 111 (wersja najnowsza), w kolejce czeka Fx Protect Graphene to będę miał porównanie co do aplikacji. 

Quartz Coata mam na swoim aucie od lutego, a Neoxal 111 na aucie Żony niedawno aplikowane i tutaj już są spore różnice między aplikacją i innymi aspektami. 
Diamond Drop jest na aucie, które będę mył średnio co 3 miesiące, więc test długodystansowy będzie prowadzony 🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ten manuał to taki troszkę okrojony 😁 powłoka widač, że jest "tłusta" i nakładacie na bogato, a potem starcie 1fibrą ? nie trzeba jej dopolerować drugą jeszcze ?  Pytam bo sam nie miałem jej w rękach, a jak laik to zobaczy, nałoży i wyjdzie, jak wyjdzie to się rozczaruje 😅 

Osobiście miałem od Was te tańszą powłoke i duży plus za łatwość aplikacji 👍 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea Da się na jedną fibrę, bo próbowałem i trzeba się trochę na machać. Dla pewności robiłem na dwie i wtedy dużo szybciej było i pewność większa. 
Pierwszą zbieram nadmiar, drugą dopolerowuję i bajera 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.