Jump to content

Diamond Drop - tutorial filmik Youtube

Recommended Posts

• Dystrybutor

Cześć

Nagraliśmy krótki filmik będący szybkim tutorialem jak aplikować Diamond Dropa. Dzisiaj nagrywamy R1 do felg oraz GX Glass do szyb.  Zapraszam do obejrzenia i polubienia 👍 

• Lubię to 4

@tenzi ja bym się zastanowił zanim na internecie wstawił bym takie oświadczenie przy powłoce....nic do Was nie mam nawet lubię sporo środków byle nie z linii Detailer bo te co miałem to były najgorętsze jakie wpadły mi w ręce....

Najtrwalsza???

Jest mnóstwo powłok kosztujących kilkukrotnie więcej i będące na rynku wiele lat, a tu nowa powłoka producenta z półki....nie najwyższej i takie oświadczenie....

Nawet nie wiadomo ile ona posiedzi....no i warstwowanie produktu nawet 4 warstwy to technologia sprzed kilku lat....

Cóż to takie moje przemyślenia bo nie miałem nigdy produktu, i raczej chyba nie kupię za pieniądze.....

Ale powodzenia życzę....

Screenshot_2023-06-28-11-33-50-298_com.android.chrome.jpg.e68990e9c623a0f23c060ce75f0b707d.jpg

• Dystrybutor

@marcineke jest to stary opis do powłoki ,który będzie aktualizowany natomiast zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu o firmie Tenzi do którego link zamieszczam niżej. 

33 minuty temu, marcineke napisał(a):

Jest mnóstwo powłok kosztujących kilkukrotnie więcej i będące na rynku wiele lat, a tu nowa powłoka producenta z półki....nie najwyższej i takie oświadczenie....

Pierwszą powłokę kwarcową wypuściliśmy w okolicach 2013r. - znasz może jakiegoś producenta na naszym rynku ,który pracuje nad tą technologią od 10 lat? Same prace i testy obecnej wersji Diamond Drop trwają od 2019r.  

Niestety w branży powłok z tego co zaobserwowaliśmy duża część ceny ostatecznej produktu to jego marketing. Poniżej film o naszej firmie:

@tenzi firmę znam od bardzo dawna, mam kolegę co pracuje w Karcher i polecał min lata temu produkty Tenzi,  jako lepszy i tańszy zamiennik Karchera , ale produkt ze zdjęcia ....dla mnie bardzo słaby ...kupiłem go kilka lat temu i leży bo wg mnie słabo działa ...

Za to Tenzi Prix uwielbiam, konsystencja, działanie, cena ....wszystko na plus, właśnie przypomniałem sobie że wczoraj skończyła się butelka i trzeba zamówić....

Cóż marketing robi swoje, ja teraz co tydzień kładę inną powłokę na auta, więc wyrobie sobie zdanie jak poloze ich 20-30 różnych, już mam faworytów w różnych półkach cenowych.

IMG_20230628_121508.jpg

• Dystrybutor

@marcineke Krwawa felga z linii Detailer sprzed kilku lat a obecna wersja to też już zupełnie inna bajka - polecam spróbować. 
Co do Prixa - dzięki za opinię !

Życzę udanych aplikacji i pozdrawiam serdecznie ! 

@marcineke Jak do tej pory kładłem @tenziQuartz Coata oraz Diamond Drop. Quartz to tańsza a Diamond droższa, kilka dni później kładłem Neoxal 111 (wersja najnowsza), w kolejce czeka Fx Protect Graphene to będę miał porównanie co do aplikacji. 

Quartz Coata mam na swoim aucie od lutego, a Neoxal 111 na aucie Żony niedawno aplikowane i tutaj już są spore różnice między aplikacją i innymi aspektami. 
Diamond Drop jest na aucie, które będę mył średnio co 3 miesiące, więc test długodystansowy będzie prowadzony 🙂 

• Lubię to 2

Powiem szczerze, że ten manuał to taki troszkę okrojony 😁 powłoka widač, że jest "tłusta" i nakładacie na bogato, a potem starcie 1fibrą ? nie trzeba jej dopolerować drugą jeszcze ?  Pytam bo sam nie miałem jej w rękach, a jak laik to zobaczy, nałoży i wyjdzie, jak wyjdzie to się rozczaruje 😅 

Osobiście miałem od Was te tańszą powłoke i duży plus za łatwość aplikacji 👍