Skocz do zawarto艣ci

Nowe APC o zwi臋kszonej sile! Test dla 10 os贸b 馃敟


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

@t.sienkiewicz91 nie przejmuj si臋 ja te偶 dosta艂em info 偶e w poniedzia艂ek wychodzi ....dzi艣 czwartek ....chyba 偶e poczt膮 polsk膮 wys艂ali albo tauronem czy obajtkowym Orlenem to przyjdzie ko艂o po艂owy wakacji....

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Panowie, spokojnie.聽

Troch臋 obsuwy czasowej sie zdarzy艂o producentowi.聽

B膮d藕cie wyrozumiali, to dzia艂a w dwie strony. Jest te偶 gro u偶ytkownik贸w, kt贸rzy robi膮 po czasie testy, opinie i ziemia dalej si臋 kr臋ci.聽

  • Lubi臋 to 6
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Moderator

Panowie spokojnie, producent za darmo daje do testu produkt pe艂nowarto艣ciowy, do tego sam wysy艂a paczki. Ka偶dy mo偶e mie膰 ma艂e op贸藕nienie i 艣wiat sie nie ko艅czy 馃檪聽przyjdzie paczka to sie zrobi test 馃槃聽cierpliwie trzeba czeka膰 馃檪

  • Lubi臋 to 5
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...

Przysz艂a paczka ...hurrra

Nie mog艂em si臋 powstrzyma膰 偶eby szybko otworzy膰.....

Mo偶e ja jakie艣 dziwne zapotrzebowanie mam ale dla mnie najwa偶niejsze s膮 3 aspekty kt贸re na szybko przetestowa艂em, obszerny test w weekend b臋dzie tego kilka bo jutro APC z Kiurlab ma przyj艣膰 na testy...

Wi臋c towar do pianowniczki 1:10 i jedziemy....dla mnie wa偶na jest g臋sta piana.

Por贸wnanie :

APC Good Stuff 1:10

Carlab interior cleaner - gotowy聽

Hydrophobic Coat Interior Cleaner 1:10

Cleantle APC 2 1:10

Piana Good Stuff r贸wnie s艂aba jak Cleantle z tym 偶e Cleantle na pocz膮tku g臋sta 艣mietana a po kilku sekundach si臋 rozp艂ywa,聽 tu szacun dla Carlab i Hydrophobic, s膮 g臋ste i d艂ugo si臋 trzymaj膮.

Zapach , drugi wa偶ny dla mnie aspekt Good Stuff w butelce delikatny zapach ci臋偶ko do okre艣lenia ale bardzo przyjemny, po rozci臋czeniu ca艂kowity brak zapachu( edycja , w butelce nie czu膰 zapachu ale po rozpyleniu zapach bardzo delikatny i przyjemny ale jest) , podobnie jak Cleantle, interiory maj膮 fajny zapach , fajnie si臋 pracuje jak co艣 pachnie ...zw艂aszcza 偶e produktami w 80% pracuje moja 偶ona.

Domywanie....sprawdzi艂em pr贸bnie umy艂em obudow臋 klimatyzacji jednostki zewn臋trznej , lekkie wypracowanie p臋dzlem i jest czysto wi臋c jest dobrze....

Tak na szybko si臋 pobawi艂em , w weekend wje偶d偶a auto to b臋dziemy u偶ywa膰.

Dzi臋ki Good Stuff za przesy艂k臋 lepiej p贸藕no ni偶 wcale....szkoda 偶e nie mam por贸wnania do starej wersji np Green Tea...

A tak nawiasem trzeba to APC wymywa膰? W instrukcji pisze wymy膰 lub przetrze膰 such膮 fibr膮?Dodatkowo na butelce napis interior ....

IMG_20230704_134444.jpg

IMG_20230704_135007.jpg

IMG_20230704_135150.jpg

  • Lubi臋 to 3
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si臋

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.

Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.