Skocz do zawartości

MOTOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

@t.sienkiewicz91  To nie jest żadna kwestia szczęścia, bo nie losujemy wygranych 😉 Czytamy wszystkie opinie i wybieramy tą najbardziej przydatną. Wiadomo, są miesiące, w których jest łatwiej, bo tych opinii jest mniej, są takie w których jest trudniej, bo mam bardzo wiele wartościowych komentarzy i ciężko wybrać jeden.

@przemoania  Tutaj też widzimy, że rabat 8% jest już przypisany 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MOTOGO rozumiem. Z drugiej strony to opinie przydatna rzecz a mało ludzi je wystawia (wiem, po sobie). Kiedyś sam wystawiałem sporo opinii na AlleDrogo czy innych portalach a teraz? Prawie żadnej, bo człowiek czasu nie ma itp. 
A tutaj fajna zachęta by klienci jednak wystawiali opinie, bo mogą przyczynić się do dobrego wyboru i zakupu danego towaru. 
Pochwalam 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partner forum

@bawgo  Nie mamy konta założonego na ten adres e-mail w bazie.

@Skav  Rabat przypisany.

W dniu 30.08.2023 o 11:41, belzebiasz napisał(a):

@MOTOGO będąc niezalogowanym na Waszej stronie, rabat dla gąbki Lake Country Big Red Sponge wynosi -15%, natomiast po zalogowaniu jest rabat -8% (przynależność do grupy KA) - czy to tak powinno wyglądać czy jest jakiś błąd?

@belzebiasz To musi być jakiś błąd systemu. Sprawdzimy to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, MOTOGO napisał(a):

@mr_jerzy @LIPSKY_  Rabaty przypisane. Teraz mamy w sklepie duże promocje na Black Week, więc zapraszamy na zakupy 🙂

Dziękuję ale dziwnie to działa. Zakupy dodałem do koszyka 3 godziny temu, komputera nie zamykałem. Zrobiłem sobie zrzut ekranu z poprzednimi cenami i widzę że cena się nie zmieniła. Można prosić o podpowiedź co zrobić żeby rabat zadziałał?

Co ciekawe mikrofibre za 0,01 mi policzyło po 5. Jak ją usunąłem z koszyka i dodałem to znowu policzyło po 0,01

Nie bardzo wiem jak to ma zadziałać. Jest to o tyle istotne że chciałem zrobić większe zakupy i wtedy ta różnica już zrobi się spora.
Czy ewentualnie mogę jakoś skożystać w jakiś sposób z tego wstępnego rabatu na pierwsze zakupy? bo kupon z emaila też nie działa i wszystko system liczy po cenach ze strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ale dziwnie to działa. Zakupy dodałem do koszyka 3 godziny temu, komputera nie zamykałem. Zrobiłem sobie zrzut ekranu z poprzednimi cenami i widzę że cena się nie zmieniła. Można prosić o podpowiedź co zrobić żeby rabat zadziałał?
Co ciekawe mikrofibre za 0,01 mi policzyło po 5. Jak ją usunąłem z koszyka i dodałem to znowu policzyło po 0,01
Nie bardzo wiem jak to ma zadziałać. Jest to o tyle istotne że chciałem zrobić większe zakupy i wtedy ta różnica już zrobi się spora.
Czy ewentualnie mogę jakoś skożystać w jakiś sposób z tego wstępnego rabatu na pierwsze zakupy? bo kupon z emaila też nie działa i wszystko system liczy po cenach ze strony.
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale jeżeli sklep przypisał Ci rabat, ale produkt teraz jest przeceniony w ramach BF i osiągnął cenę niższą o więcej niż te 8%, to cena produktu już się nie obniży, ponieważ w ramach sezonowej promocji uzyskałeś już 15, 20 czy 30% lub więcej. Innymi słowy, promocje/rabaty nie łączą się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mumins napisał(a):
39 minut temu, mr_jerzy napisał(a):
Dziękuję ale dziwnie to działa. Zakupy dodałem do koszyka 3 godziny temu, komputera nie zamykałem. Zrobiłem sobie zrzut ekranu z poprzednimi cenami i widzę że cena się nie zmieniła. Można prosić o podpowiedź co zrobić żeby rabat zadziałał?
Co ciekawe mikrofibre za 0,01 mi policzyło po 5. Jak ją usunąłem z koszyka i dodałem to znowu policzyło po 0,01
Nie bardzo wiem jak to ma zadziałać. Jest to o tyle istotne że chciałem zrobić większe zakupy i wtedy ta różnica już zrobi się spora.
Czy ewentualnie mogę jakoś skożystać w jakiś sposób z tego wstępnego rabatu na pierwsze zakupy? bo kupon z emaila też nie działa i wszystko system liczy po cenach ze strony.

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale jeżeli sklep przypisał Ci rabat, ale produkt teraz jest przeceniony w ramach BF i osiągnął cenę niższą o więcej niż te 8%, to cena produktu już się nie obniży, ponieważ w ramach sezonowej promocji uzyskałeś już 15, 20 czy 30% lub więcej. Innymi słowy, promocje/rabaty nie łączą się.

Ahhh to by wyjaśniało. Musiałem nie zrozumieć regulaminu, w szczególności Twojego ostatniego zdania. Dobra to już siedzę cicho i dokompletuję listę zakupów. Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.