Skocz do zawartości

Święto Detailingu! Rozpoczęcie sezonu w MrCleaner!


Slovak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Sorki, że pytam ale w tej całej ekscytacji spotkania i meetingu - nie wiem już z kim rozmawiałem zaraz na początku eventu koło stanowiska FunkyWith 🙂

Dwóch kolegów w koszulach (+ barberskie brody) Odezwijcie się pls za pamięci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda. Było w pyte ! Naprawdę szacun dla MRC za to co zrobił. Jestem pod wrażeniem organizacji, braku zamieszania mimo wszystko, naprawdę podopinane tematy były, bezproblemowe wydarzenie.
 

- osobiście brakowało mi kawy

- lepsza akustyka by się przydała choć jestem świadom, że przez gabaryty obiektu może to trochę ciężkie być  

- Krótszy czas oczekiwania na szame

- kosza na śmieci nie mogłem znaleźć

- wystawcy super, frekwencja w obu dniach byla Ok, ale spodziewałem się większej ilości osób. 
 

Mrc pokazał ze jest Top1 w Polsce. 

  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@osiolek1204 jakim zakazis jak tam parking był 😂

Dzięki wszystkim za imprezę! Było mega i fajnie było pogadać 🥰 oby więcej takich imprez bo było naprawdę fajnie 😁 no i wielki szacun do mrc za zorganizowanie tej imprezy by była wzorowo zrobiona 😁

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna impreza, wrażenia bardzo pozytywne👌. Nawet moja żona bardzo zadowolona było z takiego wypadu. Mojej córce muzyka dj przypadła bo sobie drzemkę ucięła😉 i  oczywiście zjeżdżalnia. Jeśli chodzi o wystawców to bardzo fajnie zorganizowane stanowiska.  Prowadzący też ciekawy był🤪. Jedzonka mi się nie udało spróbować bo szczerze nie miałem na to czasu😁. Z relacji syna bardzo dobre było, ale też zwrócił uwagę na czas oczekiwania.

minus tylko dwa zauważyłem:

- jak dla za krótkie godziny imprezy😁

- nie udało mi się z Wami wszystkimi poznać☹️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.