Skocz do zawartości

Funky Witch - Glossy Frosting - Quick Detailer


maciek-drummer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Postanowiłem założyć temat bo produkt godny uwagi 🙂  Kilka osób na Forum go kupiło, więc będzie dobre miejsce na spostrzeżenia.

Miałem już nic nie kupować, a jednak się ugiąłem za namową @D@ViDa 😛

Bohaterem "odcinka" jest limitowany Quick Detailer od @Funky Witch , a mianowicie Glossy Frosting, który powstał dla firmy / sklepu Pielęgnacja Aut we Wrocławiu.

QD łatwy, prosty i przyjemny jak to bywa z gamą od Funky Witch 👍 aplikacja banalna, a to co po sobie pozostawia dla mnie BOMBA - głębia oraz wet look, typowe woskowe wykończenie.

Aplikowałem na dwa auta w lakierze UNI, czerwony oraz granat. Na Berlingo nic już nie siedziało, natomiast na Golfie położyłem go po myciu na w miarę świeży wosk Sapphire od HOW.

Na czerwonym wydaje mi się, że poszedł nieco w szklisty wygląd, natomiast na granacie dał ciepły , głęboki look, z resztą oceńcie sami

@Funky Witch wypuścił naprawdę fajny QD, mam już ich kilka w arsenale i ten mocno się wyróżnia, na tyle, że zastanawiam się nad woskiem również limitowanym Glossy Frosting WAX 😛

 

 

20220618_225855.jpg

20220618_230230.jpg

20220618_230242.jpg

20220618_230253.jpg

20220618_230309.jpg

20220619_205058.jpg

20220619_210305.jpg

20220619_210321.jpg

20220619_210359.jpg

20220619_210505.jpg

20220619_210527.jpg

20220619_210540.jpg

20220615_153946.jpg

20220615_153954.jpg

20220620_085702.jpg

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem po pierwszej aplikacji na czarny samochód, który już naszymi standardami wymaga przynajmniej one stepu. Dzisiaj wyjechałem z garażu i się nie mogłem napatrzeć. No siadło petarda. Niestety bez zdjeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@maciek-drummerodkopuje temat. Chciałbym wypróbować tego QD ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji z drugiej strony butelki:) Na stronie sklepu jest jedynie informacja:

QUICK DETAILER PRZYGOTOWANY WYŁĄCZNIE DLA PIELĘGNACJI AUT.

Oparty na specjalnie dobranych składnikach, doskonale współpracuje z woskiem Glossy Frosting

Można by było Cię poprosić o wrzucenie zdjęcia?

I podepnę się pod pytanie @gemaro, jak wypada w porównaniu do Botoxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@ad.amdzięki😀

Miałem nadzieję wyczytać tam czy bliżej mu do Botoxa czy do Old School Detailing Vintige Quick Detailer (straszny staroć ale bardzo go lubię). No cóż, trzeba będzie wypróbować na własnym lakierze.

@ad.am a na Twoim białym Focusie jak on się spisuje? Jaki efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę podkreślić, że ten qd już na wstępie ma u mnie przesrane :kox: - nie jestem fanem marki, na podstawie kilku produktów które miałem uważam, że produkty są po prostu przeciętne, nie kupuję też polityki wypuszczania nowych wosków, z których każdy kolejny jest bardziej "limitowany" i niespotykany.

No ale kusił, więc kupiłem, tym niemniej focusa trzymam z daleka od FW ;-)

Zamierzam go spróbować (bo jeszcze tego nie zrobiłem) na srebrnym ze zdjęcia. Mam nadzieję, że frosty będzie bardziej frosty niż gloss w paradise gloss.

Jeśli liczysz na umilający pracę zapach - pachnie jak coserver od Diamondbrite (pasta do podłogi z mleczną jeżyną).

 

25 minut temu, Eryczek napisał:

Old School Detailing Vintige Quick Detailer (straszny staroć ale bardzo go lubię)

Mam prawie cały (aplikowałem jeden raz jakieś 4 lata temu) - mogę oddać  

25 minut temu, Eryczek napisał:

Botoxa

Też stoi prawie cały i zajmuje miejsce :dontknow::kox:

20220908_162111 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eryczek napisał:

podepnę się pod pytanie @gemaro, jak wypada w porównaniu do Botoxa?

Botox na moim granacie idzie bardziej w szliksty połysk, ale jakieś mega szkło też to nie jest. Taki fajny zrównoważony połysk. Ten mogę określić jako takie

" ciepłe wykończenie " jak po aplikacji wosku. Aplikacja również banalna jak w Botoxie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2022 o 11:50, ad.am napisał:

nie jestem fanem marki, na podstawie kilku produktów które miałem uważam, że produkty są po prostu przeciętne, nie kupuję też polityki wypuszczania nowych wosków, z których każdy kolejny jest bardziej "limitowany" i niespotykany.

Myślałem, że tylko ja mam takie poświadczenie na temat tej marki 👍

Tylko wypatrywać kolejnego ultra limitowanego wosku z nowym zapachem i rzecz jasna kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.