Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, VHG bardzo lubi się z Zymolami, a przynajmniej z Carbonem, Titanium, Atlantique i Concours ;)

 

Np tak wygląda tygodniowy Carbon na VHG

429225_1954436237049_118022994_n.jpg

 

 

Carire, Pamiętaj, że VHG jest ścierny, więc kładzenie go na HDC trochę nie ma sensu ;) Jeśli już to odwrotnie- próbowałem i było ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kladł ktoś z was moze cos ciekawego na Autobrite Cherry Glaze?

Carbona, fajnie się sprawdza w opcji: lakier w kiepskim stanie- mycie, Glinka, Cherry glaze rotacją na żółtym 3M i na to wosk.

 

Chyba nawet atlantique z mojego filmiku leżał na VHG + HDC

 

Cherry na zółtym a nie na finishowym padzie?

I jaki lepiej sie sprawował VHG czy HDC?

Megsa 7 uzywales może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żółtym. Jakieś tam cząsteczki ścierne ma, żółty dość mocno tnie, ale zostawia niezłe wykończenie, więc jeśli chcesz ładnie odżywić lakier w krótkim czasie to bierzesz żółtego + CG i na to wosk, żeby efekt był dłuższy ;)

 

Z VHG też przeważnie używam żółtego 3M'a zamiast finish'u, nawet ostatnio na spocie testowałem taką kombinację na masce Insigni i po usunięciu wypełniaczy sprawdzałem pod halogenem i Led Lenserem czy usunął holo po żółtym korku. Usunął ;)

 

Kiedyś pisałem, że VHG nie lubi się topową półką, ale błąd leżał po mojej stronie- robiłem porównanie Atlantique'a na VHG lub HDC, ale chyba za bardzo przygrzałem wosk po stronie Clearkote'a i spłynął momentalnie. Później bezpośrednich porównań nie robiłem.

Dla mnie VHG ma ogromny plus- możesz zrobić całe auto i na końcu go bez problemu spolerować i tak jak Evo wspominał- nawet jeśli gdzieś spod listwy wycieknie trochę wody to nie ma takiego problemu jak przy HDC.

Do tego moim zdaniem jest bardziej śliski niż HDC dzięki czemu wosk rozprowadza się jeszcze lepiej ;) Wygląd też fajny- trochę szklistości CF pro, trochę głębi HDC :o:P

 

Z Megsa używałem tylko Endurance'a, Glass Cleaner'a i Słoneczka, więc nie pomogę zbytnio :P

 

trochę zeszliśmy na nurt cleanerów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, że to takie woskowe hipsterstwo?

 

"Dla prawdziwego hipstera modne jest to, o czym jeszcze nikt nie wie, że jest modne. Z tym że prawdziwy hipster nigdy nie powie o sobie, że jest hipsterem. To byłoby bardzo niemodne."

 

:mrgreen:

 

ja tam wole tak jak jest a nie wracac do korzeni czy. do jajka

 

Przecież to pół żartem było napisane? :|

A tak poważnie skoro jest klient to i jest produkcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.