Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj używałem ostatnio zakupiony Polishangel Carnauba Arts Czarny Wulfenit

 

mhwq.jpg

http://polishangel.pl/shop/protect/carn ... fenit.html

 

Do czarnego lakieru jest świetny, wyraźnie przyciemnia lakier i nadaje takiego przyjemnego ciepłego looku 8-)

 

Jest dosyć gęsty i potrzebujemy 2-3 fibry. Jedną rozcieramy produkt, a drugą polerujemy.

Z buteleczki pachnie chemicznie ale przy aplikacji już ładnie (chyba) jagodowo :good:

Radzi sobie z delikatnymi waterspotami, wydaje mi się, że również coś tam wypełnia :o

 

Pierwsze testy kropelkowe zapowiadają, że będzie dobrze, czekam jednak na wizytę na bezdotyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakikwap, też jestem bardzo ciekawy białego, gdybyś kupił to daj znać

spox jak kupie to Ci pożyczę zobaczysz sam.

A próbowaliście SV Glaciera?

Noo nie ale rozmawiałem ostatnio z Hubertem z sv o nim i nabrałem chetki :) ale boje się że bedzie mocno podobny do np. shielda/concorso

akikwap, ostatnio moj bialy akryl fajnie podbijalem Reloudem Na lakierze lezy CQ, a na nim jakies woskowidla ale ostatni byl chyba S. Concorso i efekt bardzo przyjemny dla oka, polysk/szklistosc bialego

Ooo widzisz, trafiłeś w 10 moich ulubionych produktów na białym. Reload bardzo fajny look, po concorsko także super efekt :) Jeszcze bardzo lubię detailer różowy od FK.

 

Tym niemniej jak to nowości i cuda koloryzujące troche przyciągają, także trzeba spróbować PA.

Jeszcze jestem mega ciekaw efektu wosku z jakimiś srebrnymi drobinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakikwap, efekt srebrnych drobinek... mam glitza z drobinkami perly i hmm cos tam sie mieni ale w odpowiednich warunkach ogladania tylko. Jakiegos wow na bialym nie bylo, fakt nie wysmarowalem calego auto, a cwiartke ale dlatego tez mowie ze nie bylo widocznej dla kowalskiego roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobinki wosku Mitchell&King są bardzo dobrze widoczne wówczas, jeśli aplikujemy ich więcej.

Tutaj należy sobie zadać pytanie czy chcemy aplikacji "na bogato" (mając na uwadze, że drobinki sporo leżą na lakierze) czy wystarczy nam subtelna zmiana.

 

Pewien klient, który jest często gościem ogólnopolskich zlotów motoryzacyjnych, po aplikacji wosku ze złotymi drobinkami (na jasnym lakierze), podczas pewnej wymiany zdań, stwierdził, że drobinki, choć było ich niewiele, przyciągały uwagę osób trzecich.

Niektóre nawet z zainteresowaniem dopytywały o szczegóły.

Forma wykończenia tego typu elementami z pewnością jest nietuzinkowa i choć często budzi mieszane uczucia, trzeba przyznać - jest jedyna w swoim rodzaju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.