Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Domel napisał:

Mam i bardzo ją lubię + dwa aku 5aH

Na razie robiłem same cleanerki, AIO, politurki i jest prima sort. Wkrótce już sprawdzę na poważniejszym pacjencie 🙂

 

Ten aku 5ah wystarczył ci na całe auto z jednym przejazdem krzyżowym ? Myślę nad tą polerka bo mam dwa aku po 2.5ah i ładowarkę więc tylko kupić maszynę i działać coś więcej na lakierze. Te pady w zestawie dają radę? 

42 minuty temu, Domel napisał:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, przemek2000 napisał:

2.5ah

Nie wiem jak Ryobi, ale ile miałem sprzętu akumulatorowego to aku 2ah to dramat. Ostatnio dokupiłem 5ah do odkurzacza Boscha.

Nie wiem na ile 2ah wystarczy może 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, monterro napisał:

Jakieś wady sprzętu odkryłeś?

Wydaje mi się, że przy mocnym docisku traci obroty.

8 godzin temu, monterro napisał:

Ile ją masz?

Ze dwa miechy może będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Aivars napisał:

@Domel a aku 5ah faktycznie starczy na cale auto przy cleanerze ? 

U mnie 4 auta juz zrobione + przyczepa kampingowa cała w AIO - bez problemu z baterią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Planujesz może jakiś test tej maszyny? Bo cenowo jest dosc przystępnie, to co do tej pory przeczytałem wygląda zachęcająco. U mnie ta sama sytuacja co u kolegi @monterro  - hala garażowa bez dostępu do prundu a myślałem o jakimś lekkim one step. No i cleaner ale to już widzę że się nada 😉 Z tego co widziałem jest multum przejściówek na znanym portalu - można korzystać z aku do makity, bosha, parkside itd. Więc tym bardziej zachęcająco 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to jestem po pierwszym nakladaniu cleanera ta maszynka i jestem pozytywnie zaskoczony. Maszyna jest bardzo wygodna i poreczna, wibracje ma minimalne. Robi co ma robic 😉 nie wiem jak sie spisze przy grubszych sprawach ale do okazjonalnych, szybkich akcji jest odpowiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to jestem po pierwszym nakladaniu cleanera ta maszynka i jestem pozytywnie zaskoczony. Maszyna jest bardzo wygodna i poreczna, wibracje ma minimalne. Robi co ma robic  nie wiem jak sie spisze przy grubszych sprawach ale do okazjonalnych, szybkich akcji jest odpowiednia
U mnie oscylacja pracuje tylko na maksymalnych obrotach. Na pozostałych bardzo często się zatrzymuje? Spróbuję talerz zmienić bo mam wrażenie że on jest krzywy i maszyna się z nim siłuje

Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...


 

@Aivars takie coś znalazłem co do czasu pracy na różnych pojemnościach aku. Zostawię to tutaj i będę dalej czekał aż @Domel wrzuci  coś więcej jak sobie radzi 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.