Skocz do zawartości

NOWOŚĆ! SiO2 Detailer – Quick Detailer z dodatkiem SiO2


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Linia PASSION - seria stworzona dla każdego pasjonata czystego auta. To nie tylko ładnie opakowany produkt ale przede wszystkim kosmetyki świetnej jakości. Znakomicie się prezentują i jeszcze lepiej działają. Stworzone z pasji dla pasji.

SiO2 Detailer - Quick Detailer na bazie SiO2 stworzony w celu łatwej i szybkiej ochrony lakieru.

Główne cechy:

  • Łatwa aplikacja
  • Wysoki połysk
  • Mocny efekt hydrofobowy
  • Wydajność
  • Przyjemny zapach
  • Trwałość na poziomie 5-6 tygodni

Sposób użycia:

  1. Przed użyciem wstrząśnij butelkę
  2. Aplikuj produkt w cieniu i na chłodny lakier
  3. Spryskaj mikrofibrę lub lakier i rozprowadź produkt
  4. Dotrzyj drugą stroną mikrofibry 

https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/SiO2-Detailer-Quick-Detailer-z-dodatkiem-SiO2/297

Zapraszamy do dyskusji! 🙂

SIO2 Detailer 250ml atomizer_kwadrat.jpg

SIO2 Detailer 500ml atomizer_kwadrat.jpg

SIO2 Detailer 1000ml atomizer_kwadrat.jpg

  • Lubię to 7
  • Dziękuję 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Good Stuff napisał:

Czekamy na opinie 😄

Bardzo przyjemna aplikacja, przypomina Glossa. Zapach perfumowany. Nie jestem pewny ale bardzo małe przyciąganie kurzu ma. Bede to weryfikował bo sezon pylenia u mnie w szczycie. I wczoraj syf był makabryczny a dziś po aplikacji bardzo mały osad - może to tylko zbieg okoliczności. Sprawdzę.

Śliskość 4/6 u mnie.

Wszystkie inne parametry ogarnę z czasem.

2021-05-27-11-04-17.jpg


2021-05-27-11-08-16.jpg


2021-05-27-11-08-22.jpg

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał:

Bardzo przyjemna aplikacja, przypomina Glossa. Zapach perfumowany. Nie jestem pewny ale bardzo małe przyciąganie kurzu ma. Bede to weryfikował bo sezon pylenia u mnie w szczycie. I wczoraj syf był makabryczny a dziś po aplikacji bardzo mały osad - może to tylko zbieg okoliczności. Sprawdzę.

Śliskość 4/6 u mnie.

Wszystkie inne parametry ogarnę z czasem.

@Domel może jakieś porównanie z klasykiem Water Gold? 😉 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
31 minut temu, menior napisał:

Ktos juz sprawdzal hydro jakie daje?

2021-05-28-16-07-08.jpg

 

Lało przez ostatnie kilka miechów. Więc teraz jak jest pogoda, aż żal mi auto moczyć 😉 Kropeleczki na zakurzony lakier po leciutkim deszczyku 😉

 

Mycie konkretne po długim weekendzie 🙂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spostrzeżeń po dzisiejszej aplikacji - bardzo łatwa aplikacja, a jak przesadzimy z ilością produktu wystarczy lekka mgiełka i można kilkoma ruchami usunąć niedoskonałości. Mam wrażenie, że delikatnie przyciemnił lakier na Leonie, ale sprawdzę to przy okazji aplikacji na ciemnych lakierach. Jedyne co mi nie pasuje to zapach, który przypomina wyperfumowanego "wiejskiego" dżentelmena.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej aplikacji. Pracowałem tym QDekiem na zewnątrz, w cieniu, ale temp powyżej 24 st. - Potwierdzam łatwą aplikację. Szybko odparowuje (przynajmniej w moim przypadku).

Lepiej dawać strzała na mikrofibre i rozprowadzenie. Ja użyłem mikrofibry Work Stuff Gentleman Basic, stronę z krótkim włosiem. Zapach taki perfumowany mocno - dla mnie może być 😛 

Porównując do poprzednio testowanego przeze mnie QD SiO2 od Neoxal, to Good Stuff jest typowym Quick Detailerem. Łatwy w aplikacji 🙂 

Fotka po aplikacji. 

 

C60ADBA1-0D2C-4449-A7DC-963D7FF520AD.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

@Qlimaxss nie mam paragonu bo gotówką płaciłem.  Zresztą nie jestem typem który lubi robić gownoburze. 

Niesmak zostaje i pewnie się zastanowie czy coś kupować więcej z ich stajni.

Z drugiej strony wytestowalem ech2o i tez fajnie siadło. Także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 

Zresztą @Good Stuffco wy na to?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrthc Jak dla mnie marka i tak wykarze się dobrą twarza i nawet bez paragonu, myślę że wyślą ci nowy produkt plus pędzelek 😉. Tak abyś był zadowolony i nie miał niesmaku po takiej akcji. Pamiętaj że nie robi błędów ten co nic nie robi😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Qlimaxss napisał:

Pamiętaj że nie robi błędów ten co nic nie robi

Święte słowa! Każdemu zdarza się pomyłka,  błąd,  najważniejsze aby wyjść z tego z twarzą 🙂

Pod tym względem wielu powinno się uczyć od Good Stuff!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zrozumcie mnie źle. 

Ja po prostu spytałem z ciekawości. 

Zgadzam się z wami w 100 procentach.  Z ich interior cleanera jestem bardzo zadowolony . Czysci mi się nim świetnie. 

Po prostu zdziwiłem się jak zobaczyłem co jest w środku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrthc Ależ nikt Ci tu nic nie zarzuca   ani nie insynuuje.  Zwyczajnie chwalimy sobie zachowanie i podejście do klienta ze strony Good Stuff. 

Reasumując,  po rozmowie z nimi i opisaniu problemu,  na pewno będziesz zadowolony 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.