Skocz do zawartości

NOWOŚĆ! SiO2 Detailer – Quick Detailer z dodatkiem SiO2


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Dzisiejsze drobne porządki i odnalezienie po paru miesiącach nowego, nie otwieranego wcześniej Sio2 detailer..  

Wymieszanie, wygrzanie w ciepłej wodzie, nic nie pomaga. 

By było ciekawiej Rims Detailer też się rozwarstwil, ale jemu pomogło ciepło i porządne wymieszanie.

Znowu Show Detailer w ogóle nie wzruszony.. konsystencja w normie i bez problemu idzie go zaaplikować. 

Co jest grane z tym rozwarstwiabiem się produktów?

Gyeon Ceramic Detailer też, ale da się go szybko wymieszać i problemu nie ma.

Produkty od firmy na N, często reklamowanej tu na forum ten sam problem, ale te są już totalnie nie do użytku po paru miesiącach... 

IMG_0790.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilipO u mnie kilkaset pozycji , nie ma szans żeby wszystkiego używać, ale tak naprawdę to tylko Rims Detailer się zglucił, reszta jest ok, mam chemie która ma 5-6 lat i zero problemów, przechowywana w ciepłym garażu.

Może kiedyś przemroziłeś towar i dlatego tak wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcineke napisał(a):

@FilipO u mnie kilkaset pozycji , nie ma szans żeby wszystkiego używać, ale tak naprawdę to tylko Rims Detailer się zglucił, reszta jest ok, mam chemie która ma 5-6 lat i zero problemów, przechowywana w ciepłym garażu.

Może kiedyś przemroziłeś towar i dlatego tak wygląda?

U mnie 20+ QD i zero problemów poza Goodstuffami, Neoxalem, no i ten Gyeon, który pomimo tej pierdoły, to jest świetny. 

Niektóre leżą po 2-3 lata i problemu nie ma. I fakt faktem nie zużyje się tego w ciągu paru miesięcy, bo się zwyczajnie nie da... No, wyjątkiem u mnie jest Optiseal, Water Gold, i właśnie Gyeon. 

Rims Detailer to moja trzecia butelka, ale ta akurat polezala trochę dłużej. 

Wszystko przechowywane w temp 12 - 18c także optymalna temperatura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.