Skocz do zawartości

INNOVACAR W1 QUICK DETAILER


Streat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witam wszystkich 😄 
Dzięki uprzejmości @Carshine-sklep.pl https://www.carshine-sklep.pl/ mogłem przetestować produkt marki INNOVACAR
 a mianowicie ich Qucik Detailer.

image.png.d1876b0b1ac1f0e4274958e52ec01119.png

Produkt otrzymujemy w ciekawej butelce wraz z atomizerem. Atomizer bardzo fajny, można regulować podawanego produktu.

Butelka bardzo czytelna pomimo dużej ilości informacji.

IMG_20210505_112713423.jpg

 

IMG_20210505_112722073.jpg

Tył butelki fajnie zaprojektowany, obrazki czytelne. 

Do Butelki otrzymujemy książeczkę z instrukcją postępowania.

Opis:

Cytat

Znakomity szybki środek zabezpieczający !

Doskonały, szybki środek czyszczący

Wysoce skuteczny środek zabezpieczający powierzchnie

Efekt pięknego połysku !

Unikalna formuła

Łatwy w użyciu

Opis

INNOVACAR W1 QUICK DETAIELR to skuteczny, wielofunkcyjny, szybki środek czyszczący na wypadek konieczności szybkiego oczyszczenia wszystkich powierzchni zewnętrznych samochodu, a jednocześnie służy jako zabezpieczenie.

Jego unikalna formuła zwiększa „połysk” i efekt hydrofobowy oraz daje jedwabisty efekt w dotyku. W1 doskonale wspomaga osuszanie karoserii i zmniejsza ryzyko pozostawienia śladów kamienia na powierzchni.

Instrukcja postepowania z produktem:

Cytat

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Nałożyć 2-3 rozpryski W1 bezpośrednio na suchą lub mokrą powierzchnię lub na ściereczkę z mikrofibry, rozprowadzić, a następnie przetrzeć inną ściereczką z mikrofibry. Produkt jest w pełni aktywowany 7 godzin po aplikacji.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Nie nakładać produktu na gorące powierzchnie ani na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

 

A więc przejdźmy do testu.
Produkt został zaaplikowany na jedna stronę maski i oddzielone zostało taśmą klejącą:

IMG_20210505_112413727.jpg

 

Dodatkowo na drzwiach wydzieliłem kwadrat tak aby zobaczyć jak zachowa się produkt na pionowej powierzchni:

IMG_20210505_103709028.jpg

IMG_20210505_103741650.jpg

 

Aplikacja produktu na maskę, zapach produktu cytrynowy, przyjemny nie drażniący:

IMG_20210505_112427221.jpg

 

Jedno pryśniecie i docieram fibrą:

IMG_20210505_112452875.jpg

Produkt pryśnij przetrzyj zapomnij, zero problemów z docieraniem:

IMG_20210505_112508350.jpg

IMG_20210505_112513301.jpg

Efekt wizualny na tym lakierze jest taki że wyraźnie strona aplikowana jest jaśniejsza, produkt nie tyle idzie w szkło co daje takie jakby porządne oczyszczenie lakieru takiego QD jeszcze nie miałem żeby tak oczyścił mi lakier 😮 Śliskość produktu po aplikacji bardzo fajna, producent podaje ze pełne utwardzenie produktu następuje po 7h. Odczekałem 7h do pierwszego moczenia produktu i taki oto mamy efekt zrzutu wody:

IMG_20210505_162545943.jpgIMG_20210505_162610427.jpgIMG_20210505_162654137.jpg

 

Filmik z lania wody:

 

 

Tak jak widać produkt bardzo fajnie tafluje, jestem miło zaskoczony tą marką i ten qd spodobał mi się.

 

Podsumowanie:
Produkt ciekawy, fajne estetyczne opakowanie, przyjemny zapach. Aplikacja produktu nie sprawia żadnych problemów. Śliskość na fajnym poziomie, przyciemniania oraz maskowania rys nie zauważyłem za to bardzo fajne oczyszczanie lakieru. Produkt zrzuca wodę taflą. 

 

Plusy:
-Estetyczne opakowanie z poręczną butelką
-Przyjemny cytrynowy zapach
-Prosta aplikacja PPZ
-Bardzo dobre właściwości czyszczące
-Bardzo szybki zrzut wody taflą


Minusy:
-Długi czas utwardzania jak na QD

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, yas napisał:

@Streat , dzieki za reklame 🙂 6 dych za pol litra,a szalu nima 

Reklamę 🤔 dostałem produkt na testy i opisałem go jak ja go widzę 🤔 czyli jak dostajesz produkt na test to nie robisz testu tak? 🤔

6 godzin temu, psemo napisał:

No chyba nie bardzo tafluje :-o

Słabo widać na tych nagraniach ale woda schodzi taflą, postaram się zrobić lepsze nagranie aby było widać jak schodzi woda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajac taki produkt na testy (za darmo) ten kto Ci go daje oczekuje ze wynik testu bedzie pozytywny a przyajmniej masz pokazac jego zalety 😊 nic w tym zlego oczywiscie,a co do samego produktu to minusem napewno jest cena ale Innovacar to wloski producent a ten rynek znam jak nikt inny tu 😁 nie ma takiego bogactwa i konkurencji jak u nas,na rynku jest wlasciwie 2 graczy(labocosmetica i innovacar)  ktorzy stawiaja na monopol i marketing a to kosztuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, menior napisał:

Dostajac taki produkt na testy (za darmo) ten kto Ci go daje oczekuje ze wynik testu bedzie pozytywny a przyajmniej masz pokazac jego zalety 😊 nic w tym zlego oczywiscie

 

Nawet nie chodzi o to ze produkt ma być opisywany w superlatywach, bo jeżeli produkt byłby słaby to bym o tym napisał a nie szukał na siłę jego zalet. Fajnie pachnie, śliskość odpowiednią prosty w aplikacji i do tego przyjemnie zrzuca wodę. Ja osobiście wielkich minusów tego produktu nie widzę. Fakt nie jest on wybitny pod względem wyglądu, ale za to w mojej ocenie fajnie oczyszcza lakier. 

I tak jak piszesz testy są od tego żeby pokazać produkt jego słabe i mocne strony 😁

Dostawca produktu sam podkreślił żeby recenzja była rzetelna 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za przeprowadzenie testu @Streat 

Są to produkty nie znane na Polskim rynku, dlatego też prosiliśmy o opinie "rzetelną" 🙂 chcemy wam bliżej przybliżyć te produkty.

 

Mamy nadzieje, że w niedługim czasie pojawi się więcej recenzji tego producenta ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carshine-sklep.pl  osobiscie znam bardzo dobrze  innovacar,wybacz szczerosc ale dziwie sie ze chcecie sie pakowac w te produkty i nie chodzi o jakosc bo jest na dobrym poziomie ale na naszym rynku jest wiele produktow o podobnym poziomie sporo tanszych,do Italii na pizze,wino,makaron jak najbardziej ale detailing jest na bardzo niskim poziomie w porownaniu z naszym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, menior napisał:

@Carshine-sklep.pl  osobiscie znam bardzo dobrze  innovacar,wybacz szczerosc ale dziwie sie ze chcecie sie pakowac w te produkty i nie chodzi o jakosc bo jest na dobrym poziomie ale na naszym rynku jest wiele produktow o podobnym poziomie sporo tanszych,do Italii na pizze,wino,makaron jak najbardziej ale detailing jest na bardzo niskim poziomie w porownaniu z naszym 

Lubimy nowych producentów i każdemu dajemy szanse 🙂 jak u każde są jedne lepsze, drugie gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Carshine-sklep.pl napisał:

Lubimy nowych producentów i każdemu dajemy szanse 🙂 jak u każde są jedne lepsze, drugie 

Ok rozumiem 😉 dla mnie to troche tak jakbym zyjac w Italii w poszukiwaniu dobrej pizzy i wina jechał do Polski 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Streat napisał:

-Prosta aplikacja PPZ

Przyjacielu, każdy Twój wpis śledzę z zainteresowaniem. Do bardzo dobrej recenzji dorzucam jedną podpowiedź.

Określenie łatwości aplikacji na srebrnym lakierze to tak jak by jej nie przetestować wcale.

Mając jednocześnie srebrny i czarny samochód. Na czarnym uni wiele razy myślałem, że będę rzucał butelką qd albo spray sealantu. A potem brałem ten sam produkt i na srebrnym aplikacja bajeczna, nie widać żadnych mazów chmur itd... Srebrny po prostu wybacza wszystko.

 

Nie znalazłem w recenzji info o cenie, gdyby ktoś szukał to katalogowo co znalazłem w sklepie 60zł za 0.5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, ghost napisał:

Określenie łatwości aplikacji na srebrnym lakierze to tak jak by jej nie przetestować wcale.

Mając jednocześnie srebrny i czarny samochód.

Wiadomo że srebrne auto wybacza dużo, co do łatwości aplikacji sprawdzane na czerwonej perle, i czarnym metaliku i w każdym z wymienionych kolorów nie bylo problemów z aplikacją tego qd 😁 

Czarne uni nie wybacza niczego zdaje sobie z tego sprawę ale akurat czarnego uni nie mam na testy więc ciezko będzie sprawdzić docieranie 😉

Tutaj pokazuje żeby potwierdzić moje słowa 😁

IMG-20210506-155112606.jpg

 

 

IMG-20210506-155128507.jpg

 

IMG-20210506-155145000.jpg

 

IMG-20210506-155226730.jpg

 

IMG-20210506-155218563.jpg

Dosłownie prysniete przetarte i tak wyglądał panel 😁

 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.