Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś się pozmieniało z rozdzielczością i czcionką forum? Obcina niektóre litery (od góry) i brakuje mi pionowego paska pikseli przez środek każdej litery (to drugie tylko przy pisaniu postów).
Błąd jest prawdopodobnie po Twojej stronie (sprawdziłem na paru urządzeniach - jest OK :good: ).

 

Problem rozwiązany w temacie "Komputery" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko wcześniej rozmiar był ogarniczony prawdopodobnie dlatego, ze forum się rozjeżdżało, a teraz zdjęcia automatycznie są pomniejszane i ewentualnie można po kliknięciu zobaczyc pełny rozmiar, dlatego nie wiem czy jest sens dalej trzymać się tych wymagań. Wiadomo, że większe zdjęcie jest lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy szukajka nie działa jak powinna, szukałem wszystkich informacji o polerce Hitachi i po wpisaniu tego wyskoczyło tylko pare postów, a przeglądając forum co jakiś czas widzę posty gdy nazwa Hitachi została wymieniona a nie znajduje tego posta szukajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się dowiedzieć dlaczego po raz kolejny, ktoś usunął mój post w którym poprosiłem o pomoc w doborze powłoki zabezpieczającej. W czym tym razem tkwił problem. Post był dokładnie takiej samej natury jak chociażby pierwszy lepszy post pt.Zabezpieczenie uszczelek na mróz. w którym ktoś pyta co forumowicze polecają do zabezpieczenia uszczelek. Proszę o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, zatem czy jest post, który mówi, jaką powłokę zabezpieczającą zastosować na nowym BMW X6 i czy można na taką powłokę nałożyć LSP oraz czy taki zabieg można zrealizować w krótkim czasie tj. jeden dzień. To są informację, które dzięki zamieszczeniu tego posta mógłbym uzyskać. Zatem proszę moderatorów o wskazanie, gdzie jest odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. To że jest temat o powłokach nie oznacza, ze ktoś kto nie ma o tym pojęcia wydedukuje sobie sam rozsądną odpowiedź po przeczytaniu setki postów i spędzeniu kilku godzin szukając igły w stogu siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Gixxerjunkie, niestety moderacja forum KA nie świadczy usług polegających na wskazywaniu gotowych odpowiedzi na zadane tak szczegółowe pytania. Wskazujemy jedynie kierunek gdzie szukać i jak poszerzać swoją wiedzę.

 

Jak napisałem tak też zrobię. Doradzę Ci, że jeśli nie masz pojęcia o powłokach to nie bierz się za zgłębianie tego tematu na czyimś samochodzie bo narobisz bigosu i będziesz miał problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jesteś na forum od 4 lat. Powinieneś przez ten czas zauważyć, że na forum nie ma miejsca na tematy typu: mam samochód X, koloru Y, jaką powłokę/wosk na niego nałożyć?

 

Eryczek dobrze radzi - jeśli nie masz pojęcia o powłokach, ani chęci zgłębienia tematu czytając setki postów, to lepiej odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się czasami wejść na forum, ale czas nie zawsze pozwala. W temacie polerowania aut wydaje mi się, że wiem co nieco, nie będę przytaczał szczegółów. Myślałem, że właśnie forum jest od tego, aby poradzić w trudnych sytuacjach. Jeżeli chodzi o nie zabieranie się za rzeczy, kiedy nie ma się o nich pojęcia jest nie do końca słuszne. Trzeba mieć głowę na karku. Pływać nie nauczysz się jak nie wejdziesz do wody.

 

Moje pytanie brzmi, jeżeli nie jest ono odpowiednie na nowy temat podepnijcie pod coś już istniejącego. Ci co chcą pomóc odezwą się i nie sadze, że prócz moderatorów, ktoś będzie miał sprzeciw wobec takiemu pytaniu.

 

Chciałbym zastosować powłokę GYEON Q2 MOHS na nowym aucie BMW X6 2015 kolor czarny. Czy sam zabieg jest do wykonania przez osobę, która nigdy wcześniej nie miała z takim produktem do czynienia? oraz czy można nałożyć dobrej klasy wosk na tą konkretnie powłokę. Obejrzałem kilka filmów na Youtube oraz relacji z zabiegów i aplikacja tego produktu wydaje się prosta. Czy są rzeczy o, którym powinienem pamiętać, aby nie "narobić bigosu".

 

21 lut 2015, o 22:33

 

Jesteś na forum od 4 lat. Powinieneś przez ten czas zauważyć, że na forum nie ma miejsca na tematy typu: mam samochód X, koloru Y, jaką powłokę/wosk na niego nałożyć?

 

Dziwne bo wydawało mi się że cały dział "zestawy kosmetyków" jest na zasadzie mam taki i taki samochód, chciałbym zastosować to i to i czy to dobry pomysł? Jeżeli potrzeba znajdę mnóstwo pytań, które brzmią jak moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz zastosować powłokę Gyeon to wpisz w wyszukiwarkę i znajdziesz temat kolegi Geno który położył tą powłokę na nowe x3. Trzeba mieć głowę na karku, jak nie poszukasz to nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.