Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Ale to nie jest reklama. Tylko zorganizowany zakup przy współpracy z jednym ze sklepów. Wiec gdzie tu jest problem ?
Cicha reklama też reklama 8-)

 

I proszę tego wątku już nie ciągnąć ;)

 

PS Bez pytań i komentarzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.

Od jakiegos czasu ni eprzychodza mi powiadomienia o odpowiedziach w danych tematach, Rysku moglbys mi podpowiedziec, co zrobilem nie tak?

pzdr.

 

Forum złapało jakąś usterkę i najwidoczniej nadal nie udało sie jej usunąć

Podobne pytanie padło tu :arrow:http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 377#509377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WaxParadise został pozbawiony prawa do pisania na forum ...

 

Mając na względzie jego początkowy wkład w rozwój Forum, postanowiliśmy pozostawić mu możliwość śledzenia tego co u nas słychać ale bez prawa zabierania publicznie głosu.

 

Mam pytanie do administracji - czy to z powodu prośby użytkowników o odbanowanie WaxParadise z sierpnia obecnie ten użytkownik został całkowicie usunięty z forum ?

 

Jak to się ma do powyższej wypowiedzi Eryczka ?

 

Próbowałem napisać PW do użytkownika w sprawie mojego zamówienia i już go nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Artih, rozgryzłeś nas :cry: Białoruska Administracja zbanowała WaxParadisa :zly: Dla niepoznaki zbanowaliśmy też wszystkich pozostałych forumowiczów. Ba! Jak zaczniesz szukać w użytkownikach to okaże się że nie ma też już Ciebie i mnie - taka Białoruś!!! :D:D

 

A na serio to forumowicze już zauważyli problem Forum:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 118#511118

Staramy się je usunąć.

 

W sprawie zamówienia złożonego w sklepie, proponuję wybrać jakąś bardziej konwencjonalną formę kontaktu - mail lub telefon do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, rozgryzłeś nas :cry: Białoruska Administracja zbanowała WaxParadisa :zly: Dla niepoznaki zbanowaliśmy też wszystkich pozostałych forumowiczów. Ba! Jak zaczniesz szukać w użytkownikach to okaże się że nie ma też już Ciebie i mnie - taka Białoruś!!! :D:D

 

Jak na przedstawiciela administracji to poziom :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na serio to forumowicze już zauważyli problem Forum:

http://forum.kosmetykaaut...p=511118#511118

Staramy się je usunąć.

 

To jednak wam to coś słabo idzie. Szkoda że osoby ze statusem Administrator, bo chyba tyle, nie chcą pomocy, a tym bardziej odpisać porządnie na wiadomości.

Jak się nie ma czasu to sie nie prowadzi tak dobrego forum, nie wspominając o administrowaniu i usuwaniu technicznych problemów. Ja wam proponuje żę 95% przeniesiemy to forum do IPBoard. Życzę powodzenia, bo trwa to już około miesiąca.

 

ps. Novus, mam nadzieję że będziesz zadowolony z usług mojego kolegi Daniela. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Jak na przedstawiciela administracji to poziom :thumbdown:

 

Znając Twoją CAŁĄ historię na forum KA, przyznam że jestem zaskoczony widząc jak kreujesz się na autorytet w temacie kultury osobistej :shock:

 

Jak się nie ma czasu to sie nie prowadzi tak dobrego forum

W imieniu administracji Forum, dziękuję za cenne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znając Twoją CAŁĄ historię na forum KA, przyznam że jestem zaskoczony widząc jak kreujesz się na autorytet w temacie kultury osobistej :shock:

 

Każdy sądzi sam po sobie :?

Na nikogo się nie kreuję i nie zamierzam.

Może czas aby zmienić odrobinę podejście administracji do użytkowników. Nie jestem pierwszy, który to pisze i ewidentnie nikogo "wyżej" nie obchodzi głos "ludu"

A szkoda, bo forum tworzymy My użytkownicy.

Pozdrawiam i miłego weekendu 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy i nie bardzo kumam z wiadomościami PM bo jak napiszę wiadomość to ona znajduje się w przedziale DO Wysłania , a nie w przedziale WYSŁANE ?

Czy ta wiadomość w DO WYSŁANIA jeżeli się tam znajduje to czeka na wysłanie czy jest już wysłana i dotarła do odbiorcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi konkretnie o mój post w temacie "wosk - plamy po deszczu". Podzieliłem się jedynie moimi obserwacjami, że po FK1000P także mam sporo plam po deszczu. Kilka osób polecało w tym temacie jakiś wosk Duragloss, po którym auto mniej kurzu łapie i nie powstaje tyle plam po deszczu. Zapytałem więc, który konkretnie wosk Duraglossa polecają, bo znalazłem w ofercie tej marki kilka i nie wiem który wybrać. Nie jestem jasnowidzem, więc pytałem. Jaki inaczej miałem się tego dowiedzieć? Jaki był powód usunięcia? Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.