Skocz do zawartości

System Gyeon czy CarPro? Synergia.


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie wziąłeś na tapete dwóch gigantów. Można by się pokusić o stwierdzenie jedne z najlepszych na świecie 😛 Każda firma ma jakieś słabe produkty ale akurat osobiście uważam że w tych dwóch jest ich mało. Chyba nie mogą sobie na to pozwolić. A sorry Ceriglass i Metalcut z Carpro mnie zawiodły. Mega słabizna. Natomiast pasty do lakieru bardzo udane z carpro (nie miałem past gyeona także nie mam odniesienia). Chemia z czołówki czy to powłoki czy inne rzeczy a co do szczegółów to jest zawsze Twój wybór.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moniak Lord Masło napisał:

A sorry Ceriglass i Metalcut z Carpro mnie zawiodły. Mega słabizna. 

Ceriglassem zrobiłem korekte szyby maszyną DA 15mm, więc nie powiedziałbym, że to słabizna.

@Shoober synergie masz na poziomie past(konkretnie primer i essence) i powłok. Reszta niezbyt ma znaczenie. Czy na Inside od CarPro położysz Preserve od Gyeon efekt będzie taki sam.

Jeśli pytasz, bo chcesz robić certyfikat z danej marki. To chyba pozostaje Ci samemu sprawdzić na czym lepiej będzie Tobie pracować.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KUBA46 napisał:

Ceriglassem zrobiłem korekte szyby maszyną DA 15mm, więc nie powiedziałbym, że to słabizna.

Ten sam zestaw. Chyba coś mi nie pykło albo jestem niecierpliwy 😄 Po mega naparciu ile tylko mam energii stwierdziłem że to nie ma sensu.. Szyba owszem z bardzo delikatnych rysek się oczyściła i widać było różnicę natomiast do grubasów to nie ma podjazdu (finalnie nie poddałem się tak odrazu)

@Shoober musisz sprawdzić osobiście ale jak to mówią fachowcy " Bedziesz Pan zadowolony " 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moniak Lord Masło napisał:

Ten sam zestaw. Chyba coś mi nie pykło albo jestem niecierpliwy 😄 Po mega naparciu ile tylko mam energii stwierdziłem że to nie ma sensu.. Szyba owszem z bardzo delikatnych rysek się oczyściła i widać było różnicę natomiast do grubasów to nie ma podjazdu (finalnie nie poddałem się tak odrazu)

4 wypracowania pasty, maksymalne obroty, maksymalny nacisk. Oczywiście z filcem.

Korekta na poziomie 80-90%.

Kluczem jest podtrzymanie temperatury, dlatego pastę trzeba dokładać w expresowym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.