Skocz do zawartości

Tenzi RLS


Streat

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mówił zrzut? 😆

lewo ssw, środek rls, prawo turtle ice

IMG_20210423_201830.jpg

dach

IMG_20210423_201838.jpg

chyba nie widać

IMG_20210423_203423.jpg

ale zjeżdża

IMG_20210423_203425.jpg

no właśnie

IMG_20210423_203430.jpg

ssw / RLS / turtle

IMG_20210423_203450.jpg

IMG_20210423_203517.jpg

 

IMG_20210423_203519.jpg

IMG_20210423_203520.jpg

IMG_20210423_203540.jpg

IMG_20210423_203548.jpg

IMG_20210423_203554.jpg

IMG_20210423_203614.jpg

 

Turtle

IMG_20210423_203640.jpg

ssw

IMG_20210423_203649.jpg

rls

IMG_20210423_203647.jpg

IMG_20210423_203659.jpg

IMG_20210423_203703.jpg

 

oprysk bh af 2,5-3%

ręcznie carchem 1900:1 w trochę większym stężeniu

ten szampon potrafi zaburzyć ale to samo było już po pre bh, który tego nie robi

Tafla, woda spływa raczej wolno ale całkiem skutecznie. Jakieś 2 tyg i mniejsze kilkaset kilometrów. Auto garażowane.

Sliskość miła przy aplikacji po 2 tyg i pierwszym myciu, średnią chemią, nie występuje. Lakier piszczy pod palcem.

To się jakoś pokrywa z waszym doświadczeniem? Ogólnie zrzut bardzo duży plus ale oczywiście mam wątpliwość czy aromatyczna kombinacja nie zjadła leżącego gdzieś pod spodem fusso 😛

różnica na lakierze - ogromna 🙂 dwa ostatnie foto to zroszeniu lakieru.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Złota łopata dla mnie, ale...wróciłem wczoraj do RLS i ponownie się nim zachwyciłem. Uważam, że dla "zimowych wojowników", szukających okienka pogodowego by umyć swój ukochany wóz w niesprzyjających warunkach, ten produkt jest spełnieniem wszelkich oczekiwań. Fantastycznie przyspiesza osuszanie i śmiało może być zamiennikiem produktów typu Opti Seal, rozbija wodę w ten sam sposób, a ręcznik jest w stanie wchłonąć jeszcze więcej. Przy 7-8st. po prostu dwa razy psikamy na panel, przejeżdżamy ręcznikiem i gotowe, jest sucho, odparowanie może mu chwilę zająć, ale zrobi się samo - nie musimy wracać do panelu. A wiadomo jak w takich warunkach potrafi się pod ręcznikiem ciągnąć woda - w nieskończoność. Podobnie jest na szybach, kiedy to człowiek zaczyna się na siebie denerwować, że w ogóle się za nie zabrał przy niskich temperaturach. Tutaj psikamy, wycieramy i zapominamy o temacie. 

Przy pracy na powietrzu zapach produktu nie doskwiera w ogóle, dlatego tym bardziej proponuję go blokersom, do rinseless'a i po klasycznym myciu. Będę intensywnie poszukiwał promocji na ten produkt podczas BF.

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, analyzator napisał(a):

@Mumins sama p[rawda. Tylko szkoda że jest dosyć drogi i tak padnie mu atomizer 😉

Fakt faktem, kosztuje sporo, ale myślę, że oceniamy to przez pryzmat pochodzenia produktu. Jakoś na droższego o 40% i mniejszego o blisko połowę CC WG mało kto narzeka 😉 choć na pewno będzie go schodzić więcej, ze względu na atomizer właśnie, lecz przyznam szczerze - korzystałem z RLS trzeci raz i cały czas użytkuję ten sam, z którym przyszedł (Guala) i nie wypłukiwałem go pomiędzy stosowaniem, czyli będzie już ze 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gardor napisał(a):

@Mumins powiem Ci że po tym co napisałeś chyba kupię ten produkt ;D Zaciekawił mnie, pytanie tylko po co w nim ten bardzo śmierdzący składnik haha 

Po mojemu, on bazuje na alkoholu. Podobnie pachną niektóre IPY, bo jak wiadomo, IPA IPIE nierówna 😉 Kojarzę, że ta z De Secreto ma podobny zapach. Są QDki śmierdzące gorzej, chociażby Neoxal Show Cars, który otrzymałem do testów za pośrednictwem forum. Tam jest typowy rozpuch, a tutaj po prostu gryzący w nos alkohol. Kusi mnie by następnym razem wziąć czystą IPĘ i psiknąć na mokry lakier żeby zobaczyć czy przypadkiem nie będzie zbliżonego efektu w rozbijaniu wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tego powodu mam wątpliwości co do RLS na woski. Ale fakt, że jako rinse aid sprawdza się kapitalnie. Przeleję w inną butlę i sobie przypomnę. W starej i tak atomizer nie działa haha :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.