Skocz do zawartości

Maszyna DA akumulatorowa Meec z Jula


opc2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć maszyna DA MEEC akumulatorowa skok 15 mm. Dostępna w sklepie Jula  zakres obrotów 2100 do 5000. Wykonanie solidne  materiały przecietne maszyna posiada wyświetlacz który pokazuje ilość obrotów. Cena przystępna 419zł. Maszyna w komplecie nie posiada akumulatora i ładowarki które  trzeba dokupić osobno w sklepie. Maszynę zakupiłem z powodu braku garażu i zamieszkiwania w bloku a praca ręczna to nie dla mnie głównie będzie używana do cleanera pod wosk. 

IMG_20201110_202857.jpg

IMG_20201110_202837.jpg

IMG_20201110_202823.jpg

IMG_20201110_202812.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładoarka 75zł akumlator zależy od pojemnośći od 100 do 230 najlepsza opcja aku 3ah za 180zł bo wtedy jest dobre wywarzenie tej maszyny. Fajna opcja jak ktoś nie ma kasy można kupić maszyne a ładowarke i aku póżniej za miesiąc lub dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co kupować najpierw jedno a potem drugie? 

 

1. Skracamy sobie gwarancję/pozbawiamy się okresu zwrotu bez podania przyczyny w przypadku zakupu przez internet

2. Czekając możemy trafić na promo i przycebulic 50-100 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powalla napisał:

Ile to chodzi na baterii 2Ah ? 30 min? 

Na pewno nie. Makita planetarna aku, na akumulatorze 5Ah pracuje ok. 30 minut w trybie "wykończniowym", a więc (teoretycznie) oszczędnym - z aku 2Ah maszynka popracuje pewnie ok. 15 minut (jak nie krócej)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem że tanie sprzęty na baterii pracują bardzo krótko , a w szczególności wszelkiego rodzaju szlifierki i tak np. tania szlifierka kątowa z LUX Tools (marka własna  Obi) na baterii 2Ah pracuje 16 , czy tam 18 min i to jeszcze puszczona luzem 😉 , czytaj pod obciążeniem pewnie jeszcze mniej . Oczywiście o ile kątówką stale cięcie 16min , to kupa czasu i można kupę np. prętów pociąć ale ten kto "miał już polerkę w ręce" wie ile zajmuje zrobienie błotnika ...że nie wspomnę o dachu 😉   Żeby pracować stale , to trzeba by było kupić 4 lub nawet 5 akumulatorów i ze 3 ładowarki , czytaj lepiej kupić najtańszą polerkę na kabel i postawić  "dobrą flachę"  znajomemu z działeczką za jej udostępnienie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pracy na aku 3Ah to 30 minut wiec dwie baterie starczają na ogarnięcie clearnerem pod wosk dużego auta. Maszyna ta nie jest do robienia korekt a dla pasjonatów mieszkających w bloku bez dostępu do prądu i proszenia się kogoś czy mogę. Jadę o której ja chce bez umawiania czy mogę. Na upartego korekte  też zrobisz po dwa trzy elemęty dziennie.Maszyna posiada 36 miesięcy gwarancji i silnik bezszczotkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jest promka na tą maszynę. Wczoraj kupiłem za 400 zł, z akku 4Ah i ładowarką ,65 A. Jako że mam inne rzeczy z Multiseries (w tym odkurzacz do wydmuchiwania reszek wody po myciu) to stwierdziłem że w tej cenie jako pierwsza maszyna DA, nic lepszego nie znajdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sam korzystam z tej maszyny do cleanera, faktycznie, obstawiam że zrobienie tego zgodnie ze sztuką może wymagać dwóch Aku 4Ah. Ja mam jeden taki(był w zestawie na promce) i swoje auto w ten sposób ogarniam. Nie robię tego tak jak się powinno, jeden powolny przejazd krzyżowy na segment przy obrotach 3500 i idę dalej, na razie nie zauważyłem żeby woskom to przeszkadzało(nie ściągałem tak wosków tylko przygotowywałem lakier praktycznie bez nich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.