Skocz do zawartości

NETFLIX prezentuje: przygody wujka mefONE.


mefONE

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie skomentować, to wszystko i ten wątek. 

1. Na początek myslalem - na kij ten temat!? 🥺 

2. Tylko dlatego tak myślałem bo nie było nic tu ciekawego, żadnych zdjęć z pracy, w trakcie pracy, przed /po, 50/50, jakiś trudnych rozwiązań. 

3. Ustalmy - chcesz prowadzić swój "dziennik prac" - OK, super 👌 (oczywiście do takich celów wystarczy dział "co dziś zrobiłeś przy swoim aucie"), ale jak chcesz mieć swój wątek osobno, to niech tak będzie i zobaczymy jak to się sprawdzi na naszym forum. 

4.  Wątek swój już masz. To teraz proszę Cię aby tutaj zapanował porządek (bo na razie to jest "burdel", a w koncu detailing to dbałość o szczegóły. Ja taki pedant jestem pod każdym względem 😜) .

Robisz auto, to w jednym poście wrzucasz wszystkie zdjęcia z pracy, przed i po, opisujesz krótko co zrobiłeś. Jak spotkałeś jakiś nie typowy problem, to opisujesz jak go rozwiązałeś. Jakies tipy itd. Tak żeby to wszystko miało spójność.

Tyle ode mnie, obserwuje uważnie co tutaj będzie się działo 🧐

@mefONE prowadzisz działalność ? Studio? Czy hobbistyczny dodatek do etatu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rafalk napisał:

Nie widzę tu nic nadzwyczajnego żeby zakładać nowy temat, każdy z Nas mógłby taki założyć.

Kurde ja też nie, ale...

Nikt jak do tej pory nie założył takiego tematu. Czytając go dochodzę do wniosku, że czegoś takiego mi tu brakowało - takiego forumowego bloga, gdzie ktoś będzie opisywał swoje "przygody". Także niby nic nadzwyczajnego, a jednak.

@mefONE oby tak dalej, trzymam za Ciebie kciuki, że wytrzymasz i będziesz relacjonował swoje przygody. 

 

Acha. Może zmień tytuł, bo moje pierwsza reakcja kojarzyła się z czymś innym i nie zachęcała do wejścia w wątek. Dopiero po którymś razie widząc tytuł postanowiłem tutaj zajrzeć, zobaczyć o co chodzi. 😉

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym porządkiem @D@ViD ma trochę racji. Sama idea dziennika bardzo fajna, sam o czymś takim myślałem i tak naprawdę to żadna nowość na forum. Kiedyś było więcej takich tematów, ale prowadzili je studia - partnerzy forum kiedy jeszcze opłacało się promować swoją działalność na forum, dziś ślad po nich zaginął.

Takie tematy - dzienniki są fajne bo pokazują nas i naszą drogę. Chociaż może ktoś powie, że trzeba być partnerem żeby się promować,. Niektórym już kazano wywalić zdjęcia z PSB bo w tle widać baner z nazwą firmy i numerem telefonu, tak więc wszystko możliwe.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, D@ViD said:

@mefONE prowadzisz działalność ? Studio? Czy hobbistyczny dodatek do etatu? 

Chyba studio jest naturalna koleja rzeczy w moim przypadku  i chyba marzeniem moim jest zeby stworzyc cos calkiem od podstaw, swojego co ma inny klimat niz odpicowane fury bananow pomalowane plasti dipem 😉 Mamy w naszym miescie serio mocnych zawodnikow i pod wzgledem umiejetnosci jak i marketingu. Sa tez tacy co konkurencje osłabiaja hakujac im komputery i wlamujac sie na profile FB itd. To mi dalo do myslenia, bo tam skad pochodze taki delikwent musi sam sie odwiazywac z drzewa i wracac nago do domu, ale ufam ze karma wraca i taki spacer jak to sie mowi „...nie uciecze”.

Konkurencja musi byc zdrowa tak jak relacje z konkurencją. 

Ci przez ktorych podjalem decyzje o wlasnej dzialalnosci juz od dawna nie istnieja. @D@ViD Poczatkowo byl to dodatek abym mogl w ogole sprawdzic czy taka anemia jak ja w ogole wyrobi w tak ciezkiej fizycznej pracy. Bo lubic a miec warunki ogarniac 7 dni w tygodniu to co innego 😉 pozniej rzucilem prace kierownika w dobrze usytuowanej firmie w branzy automotive i cisnalem po 12-14 godzin dziennie, a bywalo i wiecej. Musialem wypracowywac swoje produkty, proporcje i dobor narzedzi a i tak ciagle kupuje nowe. O slowie korekta lakieru uslyszamem pierwszy raz od Sławka z Black Magic jakies 4 lata temu. mialem juz ich troche za soba tyle ze na rotacji za 150zl... znajac haslo korekta zaczalem sie zaglebiac, i tak chyba to trwa do dzis. Dzialalnosc zalozylem gdy poczulem ze jestem w stanie zapewnic rodzinie jakies minimum do zycia. Przede mna jeszcze dluga droga przez meke, pot, krew, łzy. Pragne sie nauczyc farbowac skory, oklejac szyby oraz zabezpieczac folia ppf, ale zanim zaczne takie rzeczy chcialbym moc stanac w lustrze i z czystym sumieniem powiedziec: osiagnalem satysfakcjonujacy dla siebie poziom i jestem w tym dobry teraz czas na nastepną gałązke. Kiedys uczylem sie PDR ale coz moge powiedziec jako gowniarz nie mialem cierpliwosci, pojawil sie znajomy ktory zaoferowal mi 50zl od wgniotka/elementu wiec wiadomo. Sprzedalem caly sprzet a passaty kombi po gradobiciach mialem juz 10lat temu robione za 400zl... i to w poltorej godziny jakies 100 wgniotow lekko. Nic mnie bardziej nie zdeprymowalo jak dobra oferta wspolpracy z tym gosciem 😉 teraz wiem ze obce mi tematy uzupelnie szkoleniami a potem treningami majac wiedze.

Jeszcze sporo pracy przy adaptacji ale serio chce to zrobic mozliwie jak najbardziej profesjonalnie, tymbardziej ze moi klienci to w 90% moi bliscy znajomi i to oni poczta pantoflowa szepna dobre slowo ktore w efekcie zapelnia kalendarz. 
Ponizej obecny podtep na nowej hali i koleny tornadorek. 
podklepalem ostatnio chlopakom z evoxy ostatni element ukladanki. Ciekawe kiedy rusza z produkcja ze swoimi. 
 

DADF7FC8-CB98-4237-A88E-DBCABAB96A18.jpeg

1441DC80-28AA-4408-9B0B-065702D2B8C2.jpeg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mefONE na forum jest taka zasada, że jak ktoś w swoich relacjach reklamuje działalność, to musi zostać "partnerem" 🙂 Na ta chwile nie widzę nigdzie na zdjęciach reklam banerów z nazwami, ale pamiętaj, żeby potem nie było zdziwienia 🙂 życzę sukcesów i teraz już bez zbędnych farmazonów czekam na zdjęcia, relacje z prac 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Super garaż i projekty 🙂 Bardzo mi się podobają 🙂

Dziękujemy za podzielenie się relacjami i zdjęciami z zabiegów detailerskich nad autami klientów 🙂
Proszę pamiętać, że zgodnie z regulaminem forum, aby reklamować swoją działalność należy wykupić konto partnera, tutaj link:


A tymczasem zamykam temat do chwili opłacenia takiegoż konta.
Pozdrawiamy
Moderacja KA.

  • Nie lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.