Jump to content

Jak przywrócić stan kierownicy skórzanej S Line?


Recommended Posts

Witam,

Jakim sposobem przywrócić stan skórzanej kierownicy S Line 2006 rok? Bez obszycia. Zdjęcie w załączniku. Czy produkt Saphir Renovating Cream faktycznie pomaga? Moja kierownica jest w połysku, nie chce aby była matowa.

Kierownica S Line 2006.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czemu nie chcesz matowej? Jak chcesz połysk to zostaje wosk z CL ale to najpierw trzeba uratować to co zostało.

 

Moim zdaniem perforacje wyjdą średnio bo kształt będzie zmieniony względem reszty a szpachlowanie każdej dziurki to moim zdaniem nie opłacalne? Szycie to można za 300 zł zrobić. Sam zestaw tonujący 50 zł do tego zmywacz i szpachla wychodzi prawie 150. Kolor będzie ok ale wizualnie.. Będzie irytowało.

 

Ten produkt który podałeś to jakaś pasta z farba jak Ci się uda trafić w odcień to pół biedy. Dla mnie bez impregnacji po będzie puszczało pigment podczas używania czy czyszczenia.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie opłaca się ratować. Ponowne obszycie wyjdzie niewiele drożej, a efekt będzie nieporównywalnie lepszy. Jakby to jeszcze był klasyk, to rozumiem, a tak to szkoda zachodu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.