Jump to content

Osuszacz powietrza przemysłowy.


Recommended Posts

Witam. Mam kolejne pytanie nie związane do końca z detalingiem ale przyda mi się w samochodzie bo wydarzeniach z ostatnich dni. Znalazłem się w nieszczęśliwym gronie osób zalanych przez wodę. Przymierzam się do zakupu osuszacz powietrza. Budżet to około 1000 zł. Czy ktoś ma jakiś i doda opinie na jego temat ? Na oku mam 2 : Trotec 105s oraz Trotec TTK 96 E. Może ktoś ich używał lub jakiegokolwiek sprzętu z tej firmy ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Ważna informacja około 20-30 litrów na dobę.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kolego za 1000 zł przemysłowy osuszacz? Chyba żartujesz ? Albo mowa jest o sprzęcie używanym? Ja mam już 8 lat osuszacz mastera dałem za niego ok 1000 zł i z czystym sercem mogę go polecić. Wszystko zależy jaką powierzchnie ma osuszacz ? Ja nim osuszam pokój 4x8m . Od siebie dodam że zbyt szybkie osuszanie osłabia budynek. Dodam jeszcze żebyś ścian nie robił jakimś g...em typu roldband z knaufa na bazie gipsu. Tylko daj gładź wapienna wcześniej mocno za gruntuj ściany gruntem głęboko penetryjącym .... Więcej na pw mogę ci napisać ...ddb0f29c5224f4943cc96abb7bbae5ab.jpg

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.