Skocz do zawartości

Kolejne zakupy w angielskim sklepie


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wow, tak po prostu nie dali? Przy tak dużym zamowieniu, taka firma, tak kogoś oszukiwać to aż się nie chce wierzyć. Może warto do nich napisać i się zapytać co jest grane. Może się nie zmieściło i planowali wysłać na raty, albo ich kurier podprowadził coś w transporcie.

 

Ciekawe czy moje zamówienie dojdzie w całości. Chociaż all4auto nic mi nie pisał o jakichś brakach, więc jestem dobrej myśli póki co :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa wygląda następująco,

paczka dotarła zawartość jest zgodna z dostarczonymi dokumentami z cleanyourcar jednak nie wszystko w tym dokumencie zostało uwzględnione, wygląda tak jakby zamówienie złożone przeze mnie w sklepie nie do końca było tym co otrzymaliśmy.

Np zamawianie były gąbki sonusa i faktycznie przyszły ale nie te co być powinny na dokumencie sprzedaży, który dostałem gąbki widnieja i zgada się z tym co mam w firmie ale nie to zamawiałem :/ oczywiście jeśli jakiegoś produktu nie będzie to zwracam pieniądze za niego wpłacone, a jeśli produkt np gąbka będzie inna niż tak, która miała być to użytkownik dostanie ode mnie informacje z zapytaniem co dalej z tym robimy.

Niestety w takiej sytuacji ja poniosę stratę, odległość i koszt paczki do anglii jest zbyt duży żeby reklamować 2-3 produkty.

 

Pismo z prośbą o wyjaśnienie poszło.

Przykro mi, że niektórzy nie otrzymali wszystkich zamówionych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli doszedł inny rodzaj produktu ale z tej gamy to rzeczywiście trochę słabo reklamować, ale jeśli czegoś w ogóle nie wysłali to może dasz radę mailowo wyjaśnić?

zrobić skan tego dokumentu, który przysłali z paczką i porównać do złożonego zamówienia (fajnie jeśli mają jakąś historię własnych zamówień na stronie, albo jakieś wysyłane automatyczne potwierdzenie na maila z listą zamówienia) i wtedy wysłać 2 zdjęcia tych 2 różnych list zamówień i niech doślą braki np wspomniany sealant Poorboys'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w PL można kupić zestaw 4x250ml past menzerna? bo o wiele chętniej bym kupil w kraju!

Malcziku, nie podniecaj się tak, wykrzyknik mówi, że krzyczysz. Ja dobrze słyszę, więc wystarczy, że napiszesz to bez dziecinnych emocji. Panjał?

 

Chodzi o produkty dostępne w PL, jak np. sealant Poorboy's. Ceny są takie same, więc nie widzę sensu kupowania u Anglików, którzy traktują nas jak gorszą kategorię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być nieuprzejmy (tak jak Ty to czynisz) ale ten wątek jest dla tych, którzy na zakupy się zdecydowali. Skoro zdecydowali, to mieli jakieś powody i jest to ich sprawa. Jaka odpowiedź na Twoje pytanie Cię usatysfakcjonuje? A przede wszystkim co Ci ona da? Ty nie kupujesz, więc zainteresowany nie jesteś, więc wybacz - nie Twoja sprawa, prawda? Nepotrzebny ruch w temacie, który nie do tego chyba służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o produkty dostępne w PL, jak np. sealant Poorboy's. Ceny są takie same, więc nie widzę sensu kupowania u Anglików, którzy traktują nas jak gorszą kategorię.

Fajnie jakbyś się trochę ogarnął i zanim napiszesz poznaj temat - akurat odnośnie poorboys'a to pojawił się on oficjalnie w PL już po zamówieniu z cleanyourcar więc teraz normalne, że można kupic w PL na miejscu...poza tym np. Sonus Perfect Paint Finish Kit - do tej pory nie znalazłem w PL więc kupiłem w UK

 

all4auto, dzięki bardzo za ogarnięcie zamówienia - wszystko bardzo fajnie zapakowane, dobre podejście do tematu :!:

odnośnie gąbki sonusa - fakt faktem zamiast http://www.cleanyourcar.co.uk/accessori ... od_31.html dali http://www.cleanyourcar.co.uk/accessori ... d_280.html lecz to nie Twoja wina - można rzucic mailem, niech chociaż wiedzą...oferta w PL coraz to lepsza i szersza więc myślę, że już powoli można ich olac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Fakt, że w ch...a polecieli. Ale biznes to biznes i jak większy wspólny zakup, a cena pasuje, to na towar nie ma co się obrażać. jednak naszych, polskich sklepów coraz więcej, oferta bogatsza i ja tutaj wole zostawiać pieniądze. A tamci biją ceną przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.