Skocz do zawartości

Kolejne zakupy w angielskim sklepie


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim tygodniu śierpnia planuję złożyć zamówienie w cleanyourcar.co.uk.

Ostatni wspólny zakupu cieszył się dużym zainteresowanie dlatego wszystkich chętnych proszę o przesyłanie zamówien na mojego maila do 23.08.

Koszty przesyłki z anglii dzielimy na wszystkich zamawiających, ceny będą przeliczane według kursu obowiązującego z dniu składania zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie :)

Dla siebie zamawiam 3 produkty + komplet dla zajaca.

Narazie zebrałem zamówienia od 4 osób. Całość będzie zamawiana w najbliższy piątek.

Forma płatność to przelew na moje konto albo przesyłka pobraniowa jak produkty będą juz w Kraju, oczywiście będzie można odebrać je również osobiście.

Interesuje was tylko i wyłacznie cena produktu, który zamawiacie chyba, że chętnych znajdzie sie tak wielu, że trzeba będzie zamówić cała paletę ;) wtedy jakoś podzielmy koszty przesyłki ale poki będzie to jedna paczka nawet troche większa do 30kg to koszty pokrywam ja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak rzeczywiście trochę byliśmy zajęci w weekend, ale maile przed chwilą posłałem paczka powinna dotrzeć w tym tygodniu, jak tylko ją otrzymam rozpocznę rozsyłanie produktów ;) przy okazji proszę o informacje jeśli ktoś z was będzie chciał otrzymać preparaty w zbiorczej paczce(doszły mnie słuchy, że np. do wawy mogłaby iść jedna paczka) ale proszę o potwierdzenie i oczywiście o adresy do wysyłki.

Kurs według, ktorego należy przeliczyć ceny to 5,19zł za funta, taki przelicznik zastosował paypal. Zrealizowane zostały zamówienia: tdi, amnes, zajac, nox, djdarecki, autodetailing, pn oraz fernando ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się opłaca? Powiem w ten sposób jeśli koszt przesyłki ponosi jedna osoba to raczej jest to mało opłacalne, ale kiedy rozłozy sie go na więcej osób to ceny mają całkiem atrakcyjne. Kiedyś kupowałem w innym sklepie i za podobną paczkę płaciłem 25 funtów. Z tego co udało mi się sprawdzic najniższy koszt przesyłki z tego sklepu to 17 funtów za jeden wosk :/ Także przy ewentualnym nastepnym zamówieniu będziemy sie musieli zrzucić wszyscy na koszty transportu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.