Jump to content

Kolejne zakupy w angielskim sklepie


Recommended Posts

W ostatnim tygodniu śierpnia planuję złożyć zamówienie w cleanyourcar.co.uk.

Ostatni wspólny zakupu cieszył się dużym zainteresowanie dlatego wszystkich chętnych proszę o przesyłanie zamówien na mojego maila do 23.08.

Koszty przesyłki z anglii dzielimy na wszystkich zamawiających, ceny będą przeliczane według kursu obowiązującego z dniu składania zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie :)

Dla siebie zamawiam 3 produkty + komplet dla zajaca.

Narazie zebrałem zamówienia od 4 osób. Całość będzie zamawiana w najbliższy piątek.

Forma płatność to przelew na moje konto albo przesyłka pobraniowa jak produkty będą juz w Kraju, oczywiście będzie można odebrać je również osobiście.

Interesuje was tylko i wyłacznie cena produktu, który zamawiacie chyba, że chętnych znajdzie sie tak wielu, że trzeba będzie zamówić cała paletę ;) wtedy jakoś podzielmy koszty przesyłki ale poki będzie to jedna paczka nawet troche większa do 30kg to koszty pokrywam ja. :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Tak rzeczywiście trochę byliśmy zajęci w weekend, ale maile przed chwilą posłałem paczka powinna dotrzeć w tym tygodniu, jak tylko ją otrzymam rozpocznę rozsyłanie produktów ;) przy okazji proszę o informacje jeśli ktoś z was będzie chciał otrzymać preparaty w zbiorczej paczce(doszły mnie słuchy, że np. do wawy mogłaby iść jedna paczka) ale proszę o potwierdzenie i oczywiście o adresy do wysyłki.

Kurs według, ktorego należy przeliczyć ceny to 5,19zł za funta, taki przelicznik zastosował paypal. Zrealizowane zostały zamówienia: tdi, amnes, zajac, nox, djdarecki, autodetailing, pn oraz fernando ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm w takim razie, albo będzie grupowe zamówienie jak coś ,albo dziewczyny brat mi przywiezie :) przesyłka by wyniosła 2/3 ceny zamówionych rzeczy :D:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Czy się opłaca? Powiem w ten sposób jeśli koszt przesyłki ponosi jedna osoba to raczej jest to mało opłacalne, ale kiedy rozłozy sie go na więcej osób to ceny mają całkiem atrakcyjne. Kiedyś kupowałem w innym sklepie i za podobną paczkę płaciłem 25 funtów. Z tego co udało mi się sprawdzic najniższy koszt przesyłki z tego sklepu to 17 funtów za jeden wosk :/ Także przy ewentualnym nastepnym zamówieniu będziemy sie musieli zrzucić wszyscy na koszty transportu ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.