Skocz do zawartości

Dziwne ślady pomocy !


wolf25ss

Rekomendowane odpowiedzi

@wolf25ss męczysz ten temat strasznie... Mnie juz to trochę męczy. Szczerze... 

Teraz to juz jest twoja sprawa pomiędzy Toba, a lakiernikiem. My już Tobie nic nie poradzimy. 

Życzę aby problem się rozwiązał i autko śmigało, służyło długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak że przód zderzaka jest zrobiony ok ale tył spartolił  poprawił tam taki nadlew ale zauważyłem teraz coś takiego czyli ewidentnie wydaje mi się po złości szkoda że nie zrobiłem zdjęć  jak mu go dawałem miał bym jakiś  dowód ręce mi z tym lakiernikiem opadają czy to się da jakoś te kreski na jednym z zdjęciu spolerować pastą  i czy ten łuszczący na listwie element będzie się powiększał  ?? czy jechać tam znowu tylko że jak odbierałem samochód gościa nie było tylko jego syn tak dokładnie jak go odbierałem to się nie przyglądałem a mówił że poprawi i już mam się tam nie  pokazywać .

Co do maski jak kupowałem nie przyglądałem  się temu tak uważnie ale maskę musiał lakierować kolejny Janusz lakiernictwa  bo są tam takie nadlewy na rogach że głowa boli i do bani pomalowana pewnie dla tego wyszły teraz takie plamy na załamaniach linii ale to murze znaleźć już kogoś porządnego a nie ogródkowego lakiernika co robi to w garażu tylko nwm co z tymi zderzakiem z tyłu co radzicie ?

IMG_20200622_164652.jpg

IMG_20200622_171251.jpg

IMG_20200622_171324.jpg

IMG_20200622_164841.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest idealny przykład na to, że jak jest tanio to będzie drogo.

Zrobiłbyś to u dobrego lakiernika, a nie papraka nie byłoby problemu.

Jak dla mnie to odkładaj na kolejne malowanie. Jak rozumiem paragonu za tą „radosną twórczość” nie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że nie bo mi go szwagier polecił i koleś z zawodu jest lakiernikiem pracuje w tym zawodzie ale tak dorabia sobie i robi u sb w garażu powiem szczerze że się w**** teraz nie wiem co robić bym musiał chyba jechać znowu z kimś i albo mu wpier***  albo niech to poprawia mi by na miejscu tego kolesia było wstyd takie coś dać i teraz nie mam nawet ani żadnego papierka i jeszcze to że koleś robił to prywatnie i na swoją posesje mnie już nie wpuści  zna ktoś dobrego lakiernika z Górnego Śląska dokładnie jestem z Piekar Ślaskich tą maskę muszę dać komuś normalnemu do malowania a z tym to nie wiem co mam zrobić jakieś propozycje ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wolf25ss said:

no i wcale tak mało nie płaciłem raczej średnio jak  300 za tył i 400 a dzwoniłem do rożnych lakierników teraz i to w sunie standard 300 za element 

jejku, chłopie, przestań męczyć temat, serio. Zrobił jak zrobił, sam wybrałeś takiego lakiernika. Chciałeś mieć dobrze zrobione, to trzeba było iść do fachowca z komorą, ale też zapłacić tyle ile on by sobie zażyczył i poczekać w kolejce ile trzeba, a u lakierników krótka nie jest. Chcesz, to jedź znowu na poprawki do tego znajomego szwagra, albo oddaj do innego i zapłać drugi raz za robotę, to się nauczysz, że za jakość trzeba zapłacić. Albo jeździj z tym tak jak jest.
Z ciekawości, co to za auto o które taka drama? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2020 o 11:49, Streat napisał:

@wolf25ss dlaczego miałby Ci to zrobić złości? Sam wie że zepsuł robotę i się do tego przyznał więc musi naprawić a po za tym nie da się tak zrobić lakier żeby on po czasie Ci odpadł...

oj da się oj da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, voltage napisał:

jejku, chłopie, przestań męczyć temat, serio. Zrobił jak zrobił, sam wybrałeś takiego lakiernika. Chciałeś mieć dobrze zrobione, to trzeba było iść do fachowca z komorą, ale też zapłacić tyle ile on by sobie zażyczył i poczekać w kolejce ile trzeba, a u lakierników krótka nie jest. Chcesz, to jedź znowu na poprawki do tego znajomego szwagra, albo oddaj do innego i zapłać drugi raz za robotę, to się nauczysz, że za jakość trzeba zapłacić. Albo jeździj z tym tak jak jest.
Z ciekawości, co to za auto o które taka drama? 

Opel astra h 2005 autko fajnie moje 1 chciałem je doprowadzić trochę do ładu i składu bo przód jak i tył był w kiepskim stanie i trochę odnowić lakier a tu dupa nie wiem jak on szwagrowi robił i malował o on już ma 1000 razy lepsze auto pasata b8 2018 a robił mu nadkola bo gniły dziwe nowe auto gnije nie wiem czemu mi tak spierniczył robotę że młody i się nie znam nie wiem trudno powiedzieć ale mnie to wkurza takie coś niby tego nie widać ale ja za bardzo się przyglądam no i mnie to drażni a teraz to bramę zamknie i mnie nie wpuści kwitka na to nie mam ale mam świadków.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.