Jump to content

wolf25ss

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16 Zła

About wolf25ss

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ma co reklamować i tak już tam mnie nie wpuści.
 2. Będzie to schodziło ?
 3. Dam sb spokój na razie z tym dopiero to było poprawiane ale dzięki za odp myślałem że to jakieś pęknięcia a to znowu fachowa rankę robiła zna ktoś dobrego lakiernika z okolić Piekar Śląskich Górny Śl Dam sb spokój na razie z tym dopiero to było poprawiane ale dzięki za odp myślałem że to jakieś pęknięcia a to znowu fachowa rankę robiła zna ktoś dobrego lakiernika z okolić Piekar Śląskich Górny Śl a na pewno to jest efekt chmury anie na przykład baza albo klar ?
 4. Idzie to jakoś zrobić ?
 5. No właśnie takie coś tam jest koleś ma pingle jak do spawania i nie widział zacieków ani takiego czegoś daremny ten lakiernik powiedz mi skąd jesteś ?
 6. Malowany oczywiście i ten sam lakiernik to robił
 7. A co możecie mi powiedzieć o tyle tak dziwnie światło się zapada ale powierzchnia jest równa pochodzę bliżej jest równa nie ma takiego załamania a z daleka jest z drugiej strony tego nie ma czy to efekt złego cieniowania ?
 8. To jakoś zacznie pękać czy powiększać ?
 9. Tylko że to było po znajomości i już coś u niego reklamowałem i powiedział że poprawi ale potem mam do niego nie przychodzić bo już nic mi nie będzie malował nie mam na to papieru faktury czy paragon tak że nie mam co tam nawet iść bo mnie nawet nie wpuści na swoją posesje czy idzie to samemu zrobić ?
 10. Od strony kierowcy pod pewnym kontem jest to bardziej widoczne zostawię to jeśli mówicie że to nic się nie stanie i nie będzie się powiększało ? bo nie chce 2 raz tego samego malować mam inne wydatki tym razem mechaniczne Powiem ci że możliwe że to zaciek bo to taki artysta robił tylko dziwne że dopiero teraz to zauważyłem cały czas myślę że to pękniecie od środka ale to wtedy by cały lakier pewnie zeszedł
 11. Właśnie nie bo był malowany zderzak ale wcześniej tego nie widziałem możliwe że to się teraz zrobiło czy to groźne jest będzie pękać ? można to jakimś stopniu samemu zrbić papierem wodnym i polerką ?
 12. Jest na tej samej wysokości ale mniejsze.
 13. Witam mam pytanie ostatnio na zderzaku z prawej i lewej strony zauważyłem taką małą wybrzuszoną kreskę tak jak by żyła xd czy ktoś wie co to może być bo pękniecie to nie jest lakier jest gładki dziury nigdzie nie ma trochę mnie to denerwuje może to już było tylko się nie przypatrzyłem dokładnie sam nie wiem ale jak przejednam palcem to czuć wyraźnie lekkie wybrzuszenie co to może być proszę odp.
 14. Ale jest coś takiego jak naprawa miejscowa nie większa niż kartka a4?.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.