Jump to content

wolf25ss

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-11 Zła

About wolf25ss

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja już z tego wszystkiego jestem głupi czyli nie potrzebie kupowałem Pianownice nie wiem jaka chemia jest na tych stacjach wolałem mieć swoją zainwestowałem w swój sprzęt chyba nie potrzebnie.
 2. Jaką maskarę jak spłucze się cały ten bród aktywną pianę i tylko wytrze go żeby nie było zacieków
 3. Ludzie nie da się po prostu umyć tego samochodu bez wiader opryskać auto piaskownica spłukać to którymś z programów i wytrzeć ręcznikiem nie mam swojego placu na mycie auta ani myjki ciśnieniowej zabawa z wiadrami to chyba do tych co mają swój dom po za tym już kupiłem piaskownice.
 4. Witam, jak w temacie jestem po kilku nie udanych próbach mycia na myjni bezdotykowej, ale samochód dalej wgląda fatalnie jest brudny ma zacieki nie fajnie to wygląda i szkoda kasy, a zazwyczaj używam wszystkich programów postanowiłem trochę zainwestować w sprzęt i kupiłem MAROLEX Axel 3000 Pianownica 3L + Piana ADBL Yeti do tego ręcznik monster Shine Fluffy Dryer mam plan, żeby pod wieczór podjechać na myjnie spryskać auto aktywną pianą i teraz pytanie, bo różnie mówią czym spłukać samą wodą czy woskiem na gorąco wiadomo mycie ma dwa wiadra nie wchodzi u mnie w grę mieszkam w bloku,bardzo bym prosił o odpowiedz.
 5. Pytanie z innej beczki czy spray do kokpitu k2 polo może zniszczyć lakier czy raczej nic temu lakierowi nie zrobi wycierałem plastiki no i nie chcący trochę mogło polecieć na lakier. Odpowie ktoś ?
 6. Zależy jak świeże to schodzi łatwo jak już trochę ciężej to używam mikrofibry i leciutko wycieram
 7. A czy taki odtłuszczacz k2 klient pro nada się na to czy może mi nie wiem na przykład wyżreć lakier.
 8. Chodzi o same odchody mam z k2 klient tym usuwałem xd stanie się coś i co możecie polecić z taniej chemii
 9. Mam pytanie, czy można usuwać ptasie odchody odtłuszczaczem ja tak na przykład robię czy stanie się coś z lakierem i jakie tanie dostępne środki dostępne w markecie możecie mi polecić.
 10. wolf25ss

  Odpryski,nadkola

  Lepsze będzie te APP R-Stop czy ten Boll co mam się nada tylko do kupie podkład epoksydowy albo lepiej lakier bezbarwny ?
 11. wolf25ss

  Odpryski,nadkola

  Jaki podkład epoksydowy będzie dobry ?czy to ma jakie znacznie ?.
 12. Jutro jadę do lakiernika ale do porządnego ma z 2 komory daje na to jakiś paragon zobaczy wyceni dużo tego nie ma ale lepiej to teraz zrobić a powiedzcie jak zabezpieczyć własnie podwozie nadkola ranty drzwi żeby to nie gniło.
 13. opel oplem te 1 wersje gniły na potęgę bo kolega miał a 3 gniły w okolicy listwy przy ba golu i jakie auta nie gniją te nowe to chyba jeszcze bardziej niż te stare
 14. To dalej nie rozwiązuje mojego problemu.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.