Jump to content

Strojenie samochodu na ślub

Recommended Posts

Cześć 🙂 Jako, że planuję jechać do ślubu swoim samochodem, potrzebuję pomocy i inspiracji w przystrojeniu samochodu. Dekoracja powinna być z gustem i co najważniejsze bezpieczna dla lakieru 😀 Liczę na pomoc w tym aspekcie, może ktoś z Was niedawno się mierzył z takim wyzwaniem. Pozdro 🙂 

Witam. 

Woziłem jakiś czas temu młode pary do ślubu, najlepsza opcja to przystawka na bukiet z tzw. pompką wciskasz dwa bolce i robisz podciśnienie, a małe bukieciki i kokardki itp. na plastelinkę powinieneś to dostać w kwiaciarniach które przybierają samochody. Ogólnie strat w lakierze nie odnotowałem. 

Mam 3 fotki z telefonu robione na szybko, jak znajdę od fotografa coś lepszego to wrzucę. Ogólnie przystrojenie skromne i bezpieczne na przyssawki. 😉 

IMG-20190831-143505.jpg

IMG-20190831-143513.jpg

IMG-20190831-143953.jpg

• Lubię to 1

W dniu 30.05.2020 o 20:42, smerf91 napisał:

@Gesiu_15 Ty jechałeś swoim autem do ślubu 🙂 pochwal się co i jak 🙂 

Tak jechałem swoim autem. Kompozycje i wizję ściągnąłem troszkę z neta. Wszystkie kwiatki były przymocowane za pomocą przyssawki. Mimo powłoki przyssawki trzymały mocno nic nie odpadło 😀 Jutro Ci @lukeu jak jesteś zainteresowany podeślę foto tutaj 😊✌️

• Dziękuję 1

• 2 weeks later...