Jump to content

Naprawa szkody, problem.


Recommended Posts

Jestem tutaj nowy i witam wszystkich serdecznie.

Nie bylem pewien gdzie założyć ten temat, więc pytam tutaj.

Oddałem do lakierowania swoje auto ze szkodą parkingową na drzwiach. W dzien odbioru było pochmurno, ale naprawę starałem się obejrzeć dobrze i wszystko wyglądało ok. Na drugi dzień była piękna pogoda i kiedy słońce oświetliło moje auto zobaczyłem takie plamy jakie widać na załączonych zdjęciach. Dziś znów pochmurno i problem znika, chociaż gdy się dobrze przyjrzę widzę, że coś tam nie gra.

Czy ma ktoś z Was pojęcie co mogło u lakiernika pójść nie tak i w jaki sposób się tego pozbyć, Dziekuję za pomoc. 

IMG_4720.JPG

IMG_4722.JPG

Link to comment
Share on other sites

W dniu ‎24‎.‎05‎.‎2020 o 10:41, Michał126 napisał:

Nie kombinować i złożyć reklamację. Mam nadzieję, że to było legalnie załatwione, a nie na gębę.

Legalnie, nawet mam rachunek. Na forum lakierniczym powiedziano mi, że to są niedopolerowane miejsca, to samo powiedział ten lakiernik gdy wróciłem z reklamacją. Auto ponownie odebrałem wczoraj, słonko oświetliło karoserię i widzę, że te smugi są nadal widoczne. Chyba nie mam już ochoty do niego jechać, bo mam wrażenie, że on tego nie potrafi porządnie zrobić.

Stąd moje pytanie do Was: da radę pozbyć się tego efektu ręczna polerką? Przy pomocy jakiejś pasty i szmatki? Z góry dzięki. 

Link to comment
Share on other sites

Sam nie kombinuj, przetrzesz gdzieś i to ty będziesz mieć problem. On ma doprowadzić to do ładu a nie ty, a jak nie potrafi niech odda kasę.

Link to comment
Share on other sites

Walczyć do skutku. Czy niedopolerowane czy niedotarta szpachlowka nie powinno się odznaczać. Dla mnie to to pierwsze bo ktoś nie wyciągał tego albo coś z podkładem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Czołem,

Piszę z tematem szkody więc nie chcę zakładać nowego tematu.

Miesiąc temu przerysował mi ktoś auto pod sklepem, zabezpieczyliśmy monitoring, powiadomiliśmy policję i czekaliśmy. Na dniach dostaliśmy list mówiący o skierowaniu do sądu pisma o ukaranie sprawcy. Informować już swojego ubezpieczyciela czy czekać na pismo z sądu? Ktoś ma doświadczenie?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.