Skocz do zawartości

Naprawa szkody, problem.


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowy i witam wszystkich serdecznie.

Nie bylem pewien gdzie założyć ten temat, więc pytam tutaj.

Oddałem do lakierowania swoje auto ze szkodą parkingową na drzwiach. W dzien odbioru było pochmurno, ale naprawę starałem się obejrzeć dobrze i wszystko wyglądało ok. Na drugi dzień była piękna pogoda i kiedy słońce oświetliło moje auto zobaczyłem takie plamy jakie widać na załączonych zdjęciach. Dziś znów pochmurno i problem znika, chociaż gdy się dobrze przyjrzę widzę, że coś tam nie gra.

Czy ma ktoś z Was pojęcie co mogło u lakiernika pójść nie tak i w jaki sposób się tego pozbyć, Dziekuję za pomoc. 

IMG_4720.JPG

IMG_4722.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎24‎.‎05‎.‎2020 o 10:41, Michał126 napisał:

Nie kombinować i złożyć reklamację. Mam nadzieję, że to było legalnie załatwione, a nie na gębę.

Legalnie, nawet mam rachunek. Na forum lakierniczym powiedziano mi, że to są niedopolerowane miejsca, to samo powiedział ten lakiernik gdy wróciłem z reklamacją. Auto ponownie odebrałem wczoraj, słonko oświetliło karoserię i widzę, że te smugi są nadal widoczne. Chyba nie mam już ochoty do niego jechać, bo mam wrażenie, że on tego nie potrafi porządnie zrobić.

Stąd moje pytanie do Was: da radę pozbyć się tego efektu ręczna polerką? Przy pomocy jakiejś pasty i szmatki? Z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czołem,

Piszę z tematem szkody więc nie chcę zakładać nowego tematu.

Miesiąc temu przerysował mi ktoś auto pod sklepem, zabezpieczyliśmy monitoring, powiadomiliśmy policję i czekaliśmy. Na dniach dostaliśmy list mówiący o skierowaniu do sądu pisma o ukaranie sprawcy. Informować już swojego ubezpieczyciela czy czekać na pismo z sądu? Ktoś ma doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.