Jump to content

Powłoka ceramiczna, kropelkowanie

PUL

Recommended Posts

Witam.

Jestem świeżo po nałożeniu powłoki około 3 tygodnie.

1. Jest jakiś sposób sprawdzenia czy to rzeczywiście powłoka na 5 lat a nie na 2 ? lub czy to nie wosk ?

2. Czy kropelki powinny spływać po karoserii ? Załączam zdjęcia gdzie kropelki się tworzą ale nie chcą spływać, dopiero musi być bardzo obfity strumień wody aby spływały a i tak zawsze pozostają.

IMG_2998.JPG

IMG_2999.JPG

IMG_3005.JPG

Godzinę temu, PUL napisał:

1. Jest jakiś sposób sprawdzenia czy to rzeczywiście powłoka na 5 lat a nie na 2 ? lub czy to nie wosk ?

Nie ma. Powinieneś dostać certyfikat jakości z gwarancją jeśli robiłeś w porządnym studio. Jak nie, no to możesz się domyślać.

Godzinę temu, PUL napisał:

2. Czy kropelki powinny spływać po karoserii ?

Zawsze zostają kropelki - czyli tzw beading

• Moderator
2 godziny temu, david2888 napisał:
4 godziny temu, PUL napisał:

Nie ma. Powinieneś dostać certyfikat jakości z gwarancją jeśli robiłeś w porządnym studio. Jak nie, no to możesz się domyślać.

no jak to nie ma? 😜 Czekamy 5 lat i zobaczymy czy bedzie kropelkowac 😄 Innego sposobu nie ma 😄 

• Haha 1

7 minut temu, Streat napisał:

no jak to nie ma? 😜 Czekamy 5 lat i zobaczymy czy bedzie kropelkowac 😄 Innego sposobu nie ma 😄 

a jak się "przytka" 🙂

• Moderator
22 godziny temu, PUL napisał:

carbonQ 10H

Kładłem ta powłokę  wielokrotnie na auta Jak robilem na studiu. Czy wytrzyma 5 lat nie wiadomo.

Jedyne co moge stwierdzić to ze po roku ma sie bardzo dobrze. Nie wiem jak po 2 czy dalej bo nie robie juz tam. 

Powłoką jest dwuskładnikowa 

ja osobiscie jestem zdania ze lepiej cos kłaść na 2 lata i po tym czasie reaplikowac