Skocz do zawartości

Polerowanie i mycie


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie po zakonczeniu polerowania,przemywam ipa i lece z LSP bo nawet nie mam mozliwosci ponownego mycia,wiem jednak ze wielu z was ma zwyczaj mycia po zakonczeniu polerki by sie pozbyc pyłu itp. I tu mnie zastanawia,jak sie organizujecie 🤔 polerka+mycie+ponownie ipa i dopiero LSP czy tez mycie po pierwszej fazie polerki gdzie jest najwiecej pylu,dopiero potem finish,ipa i LSP a moze myjecie juz po zakonczeniu wszystkiego i nalozeniu LSP odczekujac niezbedny czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Strus napisał:

Teraz raczej nie ma już jakoś specjalnie pylących past.

 

W dniu 2.02.2020 o 22:39, boT napisał:

 przy cutingu ciężko jest o paste która nie pyli, i szczerze to jeszcze takiej nie miałem,każda w mniejszym lub większym stopniu pyli,

....

i jak ktoś mi mówi ze cuting nie pyli, no to nie wierzę, bo na 10 aut magicznym sposobem na jednym będzie pył mniejszy czy większy ale będzie 😉. Niby lakier ma tu znaczenie, codziennie obcuje przy korektach i każdy lakier to przeważnie inna praca inne podejście, w sumie gdyby nie to, to ten przyjmę już zawód był by monotonny  nudny pozbawiony tej zabawy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja najwyraźniej szczęśliwie dla siebie dobrałem świetnie pasty bo przy swoim aucie robiłem Clear Cutem i 3D i jakoś pyłu nie było. Lub też znikome ilości, które nie generują potrzeby czyszczenia z pyłu całego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

tez sie zastanawiam jak oni mogą ze szczelin wymyć całą paste 🤔 zawsze po korekcie myje auto bo wtedy pod cisnieniem pod wymywam całą paste 🙂 plus szampon odtłuszczajacy z fx i jest fajnie przygotowany lakier, na koncu wymycie jeszcze wipe out'em i mozna kłaść LSP

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.