Skocz do zawartości

Ręczne polerowanie - kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że to mozolne i czasochłonne. Bardziej jestem ciekaw ile uda się usunąć 😕

No dobra kumpel robił wkrętarką, z przystawką na delikatnych obrotach. Jakbym tej wersji się podjął, to jaką pastę możecie polecić przed ponownym położeniem Fusso Coat 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johnybubu Ostatnio padła mi rotacja i klapę bagażnika oraz kilka małych elementów robiłem właśnie wkrętarką. O ile twardy pad i menzerna 2500 super wycieły ryski i potem miękki pad i menzerna 3800 fajnie wykończyły, to... na klapie bez maszyny DA za cholerę nie mogłem usunąć hologramów! Na małych elementach jeszcze to wychodziło, ale klapa wyglądała tragicznie! Gdyby nie to że to mój pierwszy raz,  a pod ręką miałem jeszcze DA,  to żałowałbym że się w ogóle za to zabrałem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2022 o 13:07, Streat napisał:

jak reczna praca to stary sprawdzony zestaw Megs UC i pad tricolour i bedziesz zadowolony. Pastami polerskimi to sie zajedziesz a i tak efekt nie bedzie zadowalajacy 

Wczoraj przejechałem dwukrotnie, jeden mały element Menzerna One Polish 3in1 na wkrętarce i powiem szczerze, że takie najdrobniejsze ryski udało się zgubić, ale generalnie nie jestem zadowolony z efektu.

Czy Megs UC jest w stanie więcej wyciąć niż Menzerna ? Czy to ręcznie czy na wkrętarce ?

Myślałem jeszcze o tym Zvizzer do One Step,ale się nie upieram, szczególnie, że i tak będę ponownie kładł fusso coat. także może być pasta bez wosku do polerowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.