Skocz do zawartości

Mini dual 75mm, skok 12mm


sadam55

Rekomendowane odpowiedzi

Najtansze maszyny zaczynaja sie od 600zl. Jako fan flexa najchetnie kupilbym od nich, ale maszyny uzywa sie na tyle rzadko, ze nie specjalnie zalezy mi na marce. Niestety nie ma malych takich planetarnych, wiec musze albo dokupic talerz 75mm do makity albo kupic taka dualke, bo kraus 8mm nie zawsze daje rade

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na przyklad to :)
Ogolnie jestem mocno zżyty z kraussem, ale chyba heckmanna mozna juz miec za 6 paczek.
No i tak kombinuje. No i ogolnie pytanie czy np warto doplacac do flexa, czy rupesa, bo wiem, ze robote zrobia taka sama, ale moze lepiej sie nimi pracuje

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie posiadam lare ld12-075 pro. Swietna maszynka. Skok 12mm. Maszynka identyczna jak krauss s75, ktorego rowniez kiedys posiadałem. Mala maszynka bardzo poreczna, lekka i rzeczywiście mocy jej nie brakuje. Co ciekawe znajomy uzywa takiej maszynki do robienia calego auta. Uzywa wtedy padow stozkowych aby zwiekszyc powierzchnie pada stykajaca sie z lakierem. Posiadam rowniez lare, identyczne jak krauss r3 mini. Kazda maszynka ma swoje zastosowanie. Ta mala rotacja zrobisz naprawde drobne elementy. Da niestety mimo 75mm nie wszedzie mozna podejsc.

Z racji tego, ze niedlugo chyba zmienie maszynke bede myslal o zbyciu tych maszyn. Pewnie wrzuce je na gielde.

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie posiadam lare ld12-075 pro. Swietna maszynka. Skok 12mm. Maszynka identyczna jak krauss s75, ktorego rowniez kiedys posiadałem. Mala maszynka bardzo poreczna, lekka i rzeczywiście mocy jej nie brakuje. Co ciekawe znajomy uzywa takiej maszynki do robienia calego auta. Uzywa wtedy padow stozkowych aby zwiekszyc powierzchnie pada stykajaca sie z lakierem. Posiadam rowniez lare, identyczne jak krauss r3 mini. Kazda maszynka ma swoje zastosowanie. Ta mala rotacja zrobisz naprawde drobne elementy. Da niestety mimo 75mm nie wszedzie mozna podejsc.
Z racji tego, ze niedlugo chyba zmienie maszynke bede myslal o zbyciu tych maszyn. Pewnie wrzuce je na gielde.
 
Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
To super, mozesz dac znac zanim estawisz na gielde. Mam r3 i jest ekstra, ale tak jak wspominalem: nie zawsze i nie wszedzie. Dla mnie złoto to by była maszynka taka, ale planetarna. Kupuje sobie talerz 75mm od flexa bo do makity pasuje i do słupkow jak znalazl. Ale jest jeszcze jedna maszyna: Flex PXE 80. I nie wiem, czy to nie rozwiaze problemu

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci znac. Mysle, ze bedzie to predzej niz pozniej

Co do flexa pxe, subiektywnie spogladajac na katalog bo maszynki nie mialem w dloni. Sprzet na akumulator bez mozliwosci zasilania z sieci. Dla mnie to minus. Druga sprawa, na zewnatrz piano czy zderzaki mozna zrobic inna maszyna, rotacja czy malym da, ktore jest po prostu duzo tansze w zakupie.

 

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...


 

W dniu 7.03.2020 o 17:53, PiterG napisał:

Z racji tego, ze niedlugo chyba zmienie maszynke bede myslal o zbyciu tych maszyn. Pewnie wrzuce je na gielde.

@PiterG
Troszkę tych małych maszynek przerzuciłeś.
Na co zmieniasz tym razem?

Ja do tej pory robiłem na zewnątrz rotacją, ale małe DA przyda się zawsze dla osoby z doskoku do pomocy.

Też interesuję się tym Heckmanem. Od razu kupuje do małej DA talerz 125, będzie uniwersalna.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.