Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze lampy inspekcyjnej - do 200 zł


Lorion

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuje fachowego doradztwa użytkowników forum. Otóż, zastanawiam się nad zakupem swojej pierwszej ciut lepszej niż marketowe latarki inspekcyjnej. Za około 200 zł. Nie jestem raczej zainteresowany jakimiś zakupami z Aliexpress tylko szukam czegoś tutaj na miejscu dostępnego w sklepach online/detailingowych itp. Trochę poprzeglądałem i znalazłem takie 3 propozycje i nie jestem w stanie zdecydować się która byłaby najlepszym wyborem. Zastosowanie to przede wszystkim - docieranie cleanerów, wosków (na czarnym metaliku), bez smugowe czyszczenie szyb, praca z qd-ekami, ewentualnie jakiś one-step?(mam nadzieje, że do tego też się nadadzą).

  • YATO YT-08509  https://toya24.pl/product-pol-10009923-LAMPA-5W-DO-DOBIERANIA-KOLOROW.html

  • LARE Inspection True Color Work Light LITE LHL02 https://mrcleaner.pl/oswietlenie/lare-lite-lhl02-inspection-true-color-work-light-latarka-inspekcyjna-zasilana-bateriami-aa?gclid=EAIaIQobChMIrNLsiI3W5wIVxYayCh38twnCEAQYASABEgIu4vD_BwE

  • BRAYT WL4011 https://www.pielegnowacauto.pl/latarka-led-brayt-wl-4011.html

Proszę o pomoc i dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorion często gęsto na lakierniach po znajomych, widzę BRAYTA, używają polecaja działaja bez problemu, yato wygląda podobnie w sumie identycznie.

Lare się nie wypowiem nie miałem w ręku 

Każda spełni sie w swoim przeznaczeniu. 

Aczkolwiek osobiście wybrałbym BRAYTA byl jeszcze przed Lare i yato.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Tak patrząc na zdjęcia to BRAYT wydaje mi się może troszeczkę ciut solidniej wykonany od YATO, może mi się wydaje bo na oczy nie widziałem na żywo, tylko fotki. Ale to może też dlatego właśnie tego BRAYTA lepiej wziąć. Skoro technicznie to prawie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapomniałem jeszcze dodać, że osobiście używam scangripy, matchpena jak i duża latareczkę i parę czołówek mam. Odnośnie latarki do inspekcji jak @Streat  wyżej napisal nie odbiega od scana, jeżeli masz 200 zł, to będzie dobrze zagospodarowane Dwieście złotych 😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam bardzo za pomoc. Brayt jakoś wydawał mi się solidniejszy, więc już wydałem troszkę niż kosztuje YATO i zamówiłem Brayta. Czekam na przesyłkę :)

 

A jeszcze spytam koledzy bo czasem jestem na Orlenie, to jakiś taki trochę nowszy i bardzo mi się podoba światło które tam jest. Podczas tankowania wszystko pięknie widać na aucie. Będę myślał powoli o oświetleniu do garażu, więc tak na szybko dopytam jaki to jest rodzaj światła, jak go nazwać? Wiem tyle, że odcień zimny jest tego światła, taki typowo zimny. Co zazwyczaj montują na takich stacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorion  nie spotkałem na cpn lampy która pokazy tyle co scangrip. Oczywiście są one fajne robią wrażenie na cpn ale do pracy przy lakierze jak widziałem sowije Auto u mnie pod inspekcja czy oświetleniem, tak na cpn widziałem połowę mniej. Na shelu pytałem kolegi to koszt około 2500 tys za sztukę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.