Skocz do zawartości

Nissan Qashqai - Czarny :)


damiano2007

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, marco80 napisał:

nie dalej jak rok temu robiłeś samochód rodziców i położyłeś powłokę bez jakiegokolwiek przygotowania maszynowego....................To jak to w końcu jest?

Tak robiłem samochód który należy do moich rodziców i tylko na masce użyłem perfect finisha. Auto było fabrycznie nowe i nie myte w aso. A teraz co ciekawe koledzy ale powłoka żyje wszędzie tak samo 🙂 Tak jak pisałem Wam wtedy zrobiłem to również dla testu. W temacie o tipo możecie przeczytać. Doskonale wiedziałem  ze nowa powłokę zaaplikować mogłem nawet po miesiącu jak by nie siadło. 
 

 

 W przypadku używanego samochodu nie podchodził bym do przygotowywania do powłoki bez maszyny. W celach zarobkowych jak bym robił  nowy samochód, użył bym maszyny i tak robię 🙂 Wiec spokojnie bo moje testy to testy a nikomu nie polecam tak robić, chciałem sam sprawdzić a nie siedzieć na forum i czytać i gdybać.

Samochodu z hologramami bym nie przykrył powłoka a kojarzę ludzi co mówią „powłoka zakryje” 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby zacząć robić nowe auta trzeba było zacząć od "typowych starych kibli" i dalej takie się zdarzają ,nie mam z tym problemu.Moja wypowiedź nie jest formą rozliczania ale wiesz fajnie się wytyka błędy zza klawiatury

A kolegę Damiana jak ma czas i ochotę zapraszam do Katowic -celem usprawnienia pewnych procesów i być może nauczenia się czegoś nowego,chętnie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna relacja, jak na 10 godzin zrobione naprawdę sporo, wyszło jak wyszło najważniejsze że Ty i "klient" jesteście zadowoleni.
Mam tylko wrażenie że przycięciu dajesz dużo pasty i pracujesz na dużych obszarach, ja staram robić się mniejsze fragmenty na raz, łatwiej mi ogarnąć holosy. Ale to tylko gdybanie, każdy ma swój sposób, a ja za mało umiem żeby innych uczyć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.