Skocz do zawartości

Deturner Hydro Glass Cleaner


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

witam 

 

DETURNER udostępnił mi próbki swoich produktów, za co bardzo dziękuję 👍

 

chciałbym podzielić się swoim subiektywnym odczuciem w formie filmu,

produktem do mycia szyb w naszych szerszeniach

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo umiem testować płyny do szyb bo nawet woda z szamponem te szyby myje bezproblemowo. Z płynów do szyb korzystam w domu i wewnątrz. Z zewnątrz bardzo sporadycznie. 
Jako ze zdarza mi się zapalić w aucie to z czasem mam taki tłustawy osad przedniej szybie. Deturner nawet sobie z tym poradził na całkiem przyzwoitym poziomie. Na pewno nie zgodzę się co do zapachu. Mi się podobał. Było go w przyjemnym stopniu czuć wewnątrz jeszcze przez jakąś godzinkę. Zapach to sprawa mocno indywidualna. 
Co do samego płynu to trudno mi się ustosunkować bo jak wspomniałem,  testować takich produktów nie umiem. To dla mnie taka grupa gdzie praktycznie każdy produkt tą szybę umyje i nie widzę tu jakiś szczególnych wyróżników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą jest dobry ręcznik 😉 Szyby myję z autem i do przetarcia po myciu równie dobrze mogę użyc QD. Płynów do szyb używam w zasadzie tylko do środka.

Płyn ok. Zapach jak SSW, guma balonowa? Spraqwdziłęm sobie VS Sonax extreme vs fxprotect. Sonax jest róznież dla mnie zupełnie nowy. Podobno ma zostawiać jakąś hydrofobowość i antyparę. Nie znam go. Przednia szyba jest umyta od środka na pół sonaxem i deturnerem i zobaczymy czy wychwycę różnice. FX protect to produkt w punkt jeśli chodzi o czas odparowania, zero smug na przedniej szybie. To zobaczymy co tam reszta pokaże. Deturner lekko bardzej suchy i odparowuje szybciej niż FX protect, sonax prawie jak IPA, znika kilka cm za ręcznikiem mimo, że ręcznik jest wilgotny.

Szybka obserwacja z dzisiaj. Auto wyjechało ciepłe z garażu. Postało 30 minut na zewnątrzy przy -2. Wsiadam do auta. Widać parę na bocznej szybie i połówce przodu deturnera i to wyraźnie widać ślady ruchu fiberki. Nie miałem tego po FX. Strona sonaxa bez uwag. Obie strony myłem równie starannie i takim samym ręcznikiem. Pewnie nie do końca zebrał tłuste z szyby. Jakość FX protecta przyzwyczaiła mnie, że jeśli szybę myję częściej niż co 3 miesiące, przednią od wewnątrz, to na raz mokrą fibrą popracuję i jest bez poprawek. Pamiętam takie rzeczy ze zwykłymi domowymi płynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 26.12.2019 o 06:22, rygryss napisał:

witam 

 

DETURNER udostępnił mi próbki swoich produktów, za co bardzo dziękuję 👍

 

chciałbym podzielić się swoim subiektywnym odczuciem w formie filmu,

produktem do mycia szyb w naszych szerszeniach

 

Temat zapachów jest bardzo umowny i indywidualny, co nos to inne zdanie, jednak do naszych produktów staramy się podchodzić do tego wedle własnego uznania, podobno nie jest najgorzej 😉

Co do odparowań w takich warunkach jak na takich filmie, alkohol alkoholowi nie równy, a wiadomo że mamy ich kilkanaście rodzajów, w temperaturach upalnych wynik może być zupełnie inny. 

Cieszymy się na tak obszerną relacje w postaci filmu, widząc takie zaangażowanie, wiemy że testery trafiły w odpowiednie miejsce, czekamy z niecierpliwością na resztę recenzji 😃

Co do samego Hydro Glass Cleanera, bądźcie w czujności w 2020 roku, otrzyma on jeden specjalny składnik 🤘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Powitać 🙂 
Po utracie danych z laptopa udało mi się odzyskać zaległy test/prezentację produktu @Deturner. Chociaż tyle..

Tak się prezentuje przysłany testerek. Atomizer Guala w tym produkcie spisuje się wg mnie rewelacyjnie. Super mgiełka.

20200125-115326.jpg

Szyba tylna jak to w typowym sedanie. Nie ma tragedii z brudem. 
Tygodniowe zwykłe zabrudzenia deszczowe. Auto stało cały czas pod chmurką. Jakiś ptak też dał o sobie znać.
Postanowiłem zrobić 50'tkę.

20200125-115010.jpg

20200125-115032.jpg

20200125-115243.jpg

Dwa strzały na szybę i jedziemy. Niestety nie miałem żadnej waflowej MF.
WS Basic dał sobie spokojnie radę.

 


20200125-115348-008-01.jpg

20200125-115909.jpg
20200125-115915.jpg


20200125-115403.jpg

20200125-115412.jpg

Produkt wg mnie jest odpowiednio fajnie zbalansowany pod względem czasu odparowania (wiadomo, dużą role odgrywa temperatura/wilgotność). U mnie podczas testu ok. 15 C.
Nie muszę się spieszyć i machać MF żeby jeszcze przysłowiowo 'złapać' coś płynu do roztarcia na resztę szyby.

20200125-115438.jpg

20200125-115521.jpg

Gotowe!
Czysto 🙂 

20200125-115548.jpg

20200125-115610.jpg

20200125-115625.jpg

20200125-115634.jpg

20200125-115705.jpg

20200125-115722.jpg

20200125-115730.jpg

20200125-115806.jpg

20200125-114920.jpg

Wszystkie szyby rzecz jasna przeleciałem hydro glassem i żadnych problemów 👌

Ogólnie rzecz biorąc nie przepadam za testami płynów do szyb, ale co jeszcze mogę wam opisać w ramach podsumowania:

Produkt spełnia swoje zadanie w 100%
Zapach fajny, nie męczący - przyjemny.
Usuwanie zaschniętych świeżych water spotów - jak najbardziej tak.
Atomizer jak wspomniałem wcześniej - idealnie rozpala
Odpowiedni czas odparowywania produktu
Żadnych mazów
Aha, po umyciu szyby dostały wyczuwalnej śliskości.

Od samego wykonania testu minęło już sporo czasu, ale na tą chwilę przelałem już cały testerek w różnych warunkach (ciepło, zimno, wilgotno, nagrzane szyby itp) i 
Hydro Glass Cleanera mogę naprawdę śmiało polecić 🙂  

Dzięki @Deturner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.