Jump to content
Fireball

Fireball Fusion Wax

Recommended Posts

Ultimate Fusion Wax

67407237_876109942744724_3573814129196007424_o.jpg.e9f7a98c8f55e84336e01bb51cbc53a4.jpg

HYBRYDOWY WOSK PREMIUM
Zawiera Carnaubę i SiO2

Fusion Wax to połączenie brazylijskiej Carnauby oraz SiO2 (krzemu) – głównego składnika powłok ceramicznych. Dzięki innowacyjnemu połączeniu tych surowców bardzo dobrze zabezpiecza powierzchnię oraz nadaje jej doskonałych właściwości hydrofobowych. Świetnie kryje niedoskonałości, wydobywa głębię koloru oraz nadaje zabezpieczonej powierzchni wysoki połysk. Trwałość  produktu to około 3 miesiące.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy aplikować na czystą, suchą i odtłuszczoną powierzchnię. Nakładamy bardzo cienką warstwę wosku kolistymi bądź krótkimi prostymi ruchami za pomocą dołączonego w zestawie aplikatora. Po upływie ok 10-15 min ścieramy nadmiar miękką i czystą mikrofibrą, a następnie polerujemy do uzyskania zadowalającego efektu.

W celu uzyskania większej trwałości zalecamy przez kilka godzin po aplikacji nie narażać pojazdu na kontakt z wodą. Nie należy aplikować w słońcu i na rozgrzaną powierzchnię.

Aby zwiększyć trwałość wosku, po 14 dniach od aplikacji można zastosować powłokę utrwalającą Tourbillion. 

  • Lubię to 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obok samochodu z zaaplikowanym woskiem Fusion Wax nie można przejść obojętnie 😍

To nasz konkursowy wosk, który daje niesamowity look. Wydobywa z lakieru niezwykłą głębię koloru i połysk. Maskuje drobne niedoskonałości i nadaje powierzchni świetnych właściwości hydrofobowych. Jego trwałość to koło trzech miesięcy, ale można ją wydłużyć mniej więcej dwukrotnie stosując powłokę utrwalająca Torubillon, czego mogliście dowiedzieć się z poprzednich postów. Dziś jednak chcielibyśmy Wam przedstawić inny sposób, w jaki można wydobyć z wosku Fusion Wax maksymalne właściwości i zachować je na dłużej 🥰 Jednak metodę tę polecamy tylko dla osób, które posiadają już jakieś doświadczenie w aplikacji wosków i mają dostęp do garażu, w którym mogą przechować samochód.

Przygotowanie powierzchni

Zaczynamy tak jak zawsze od starannego przygotowania powierzchni. Od tego w dużej mierze zależeć będzie efekt końcowy. Dokładnie myjemy samochód i oczyszczamy lakier. Warto również zastosować cleaner, aby jeszcze lepiej przygotować lakier (polecamy do tego nasz Ultimate Paintwork Cleaner).

Aplikacja wosku Fusion Wax

Następnie aplikujemy jak najcieńszą warstwę wosku. Rozprowadzamy produkt równomiernie, a jednoczenie tak cienko, aby był ledwo widoczny. Warto wypracować go na powierzchni, aby pod aplikatorem wyczuwalny był poślizg. I pozostawiamy samochód w garażu na całą noc z zaaplikowanym woskiem. Następnego dnia przychodzimy i docieramy wosk miękką mikrofibrą. Jeśli odpowiednio go nałożyliśmy, nie będziemy mieć problemów w dotarciem.

Dzięki takiej metodzie aplikacji lakier nabierze niesamowitej głębi i blasku, a efekt ten pozostanie na nim zdecydowanie dłużej. Możemy w ten sposób znacznie wydłużyć czas działania wosku.

Czy ktoś próbował już takiej metody aplikacji? 🤔

  • Lubię to 2
  • Okay 1

Share this post


Link to post
Share on other sitesCzy ktoś próbował już takiej metody aplikacji?
Gdybym go dorwał w swoje rąsie to bym na pewno spróbował. Póki co oswajam się powoli z waszymi produktami. Mam szampon, pianę i cleaner. Kilka produktów w ulubionych też mam dodanych

  • Super 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.