Skocz do zawartości

Optimum Tire Protection & Coating


Eidos71

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Gozdziu23 napisał:

to jest ten ich dressing na 12 miesiecy ?

Tak. I na razie - po tych 25 dniach - zaczynam wierzyć, że to rzeczywiście jest rodzaj powłoki do opon z trwałością o wiele wyższą, niż dressingi, z którymi miałem dotychczas styczność. Czekam na pierwszy śnieg i sól na drogach - to będzie prawdziwy test tego produktu...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 14.11.2019 o 08:55, Eidos71 napisał:

Tak. I na razie - po tych 25 dniach - zaczynam wierzyć, że to rzeczywiście jest rodzaj powłoki do opon z trwałością o wiele wyższą, niż dressingi, z którymi miałem dotychczas styczność. Czekam na pierwszy śnieg i sól na drogach - to będzie prawdziwy test tego produktu...

I jak tam update ?

 

Tuaj filmik z cardna.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Speedy69 - nie wrzuciłem fotek, bo zapomniałem... Teraz zimówki są składowane do kolejnego sezonu, ale przy wymianie kół, po umyciu opon widać było wyraźnie, że "powłoka" nadal była obecna na gumie. Nie było już widocznej, początkowej hydrofobowości, ale powierzchnia gumy nadal odpychała wodę, a same gumy miały naturalny kolor (bez rozjaśnień, czy wyblaknięć). Próbowałem zaaplikować "powłokę" na nowe opony letnie, jednak po ich 2-krotnym umyciu (Excede cleanerem) powłoka nie bardzo chciała się "przyjąć", a po wyschnięciu miała lekko brązowawy kolor... Wyczytałem, że ta "powłoka" wymaga idealnie czystej gumy, bez żadnych innych zabezpieczeń i dressingów, więc muszę w weekend porządnie, kilkukrotnie wyszorować opony, aby je całkowicie "wyjałowić" z wszelkich dodanych substancji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.