Skocz do zawartości

Farecla G3 Professional Rapid Detailer - QD - Płyn Czyszcząco-Zabezpieczający


Farecla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

G3 Professional
Rapid Detailer
Płyn Czyszcząco-Zabezpieczający

7193-G3-Pro-Rapid-Detailer-500ml-front.p

Płyn Czyszcząco-Zabezpieczajacy G3 Pro Rapid Detailer to łagodny środek czyszczący do użytku pomiędzy kolejnymi myciami, 
aby zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń, które mogłyby utrwalić się w lakierze. Usuwa lekkie zabrudzenia, kurz, odciski palców oraz 
pozostawia efekt woskowanego wykończenia, czyli utrzymuje połysk bez konieczności usunięcia poprzednio nałożonych warstw produktów 
polerskich czy wosków. To bardzo bezpieczny produkt do codziennej pielęgnacji.


INSTRUKCJA UŻYCIA:
1 - Pracuj obszarami, lekko rozpylając Płyn Czyszcząco-Zabezpieczający G3 Pro Rapid Detailer na powierzchni
2 - Rozpylaj produkt równomiernie i rozprowadzaj używając suchej, czystej mikrofibry
3 - Dosusz od razu lekkimi kolistymi ruchami miękką, czystą, suchą ściereczką, lub Rękawicą Czyszczącą Z Glinką G3 Pro Deep Clean Clay Mitt, aby dokładnie usunąć najbardziej 
uciążliwe fragmenty brudu, które mogą z czasem powodować matowienie lakieru.


UWAGA!: Pracując Rękawicą G3 Pro Deep Clean Clay Mitt 
utrzymuj ją dobrze nawilżoną podczas pracy, ale zawsze czystą 
i suchą na czas przechowywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie z @Farecla dziękuje za produkt który otrzymałem za to że brałem udział w szkoleniu na Detailing show.
Mam pytanie dotyczące Professional Bodyshop Detailer z tego co się dowiedziałem to poprawiony i z inna nazwa Rapid Detailer tak? 

Czy produktu można używać do samochodów pokrytych powłoka? Głównie mi chodzi czy nie zapycha powłok i nie ingeruje w hydrofobowość  i zdolność samooczyszczania. Zawiera on w sobie wosk czy coś syntetycznego? 

W celach testowych zaaplikowałem na jałową tylna szybę w hatchbacku, śliskość niesamowita. Zobaczymy czy nie będzie się mazać wycieraczka. 

Dzięki za rozmowę na detailing show, płyn do szyb co od Was zakupiłem robi robotę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja dodam coś od siebie. Nie robiłem żadnych specjalnych testów i porównań. Od 15 Marca 2019 wylałem tylko 500ml tego QD i na felgi i na lakier. Dziś pykła butelka.

Na 100% zostaje u mnie w arsenale. Ma świetny zapach, ekstra szybkie odparowanie, nie robi maz na moich lakierach (srebrny i beż), bardzo szybko się go aplikuje (mocno wydajny atomizer) i dociera - obojętnie czy wprost na lakier czy na MF, na moim lakierze (subiektywnie) dodaje szkiełka i minimalnie, minimalnie przyciemnia (sprawdzone w letnich słońcach). Delikatnie przyciemnia na czarnych - sprawdzałem na dwóch, różnych czarnych lakierach (jednym UNI). Perfekcyjnie nadaje się do usuwania małego kurzu. Po psiknięciu sprawia wrażenie zgęszczonego nie mniej jednak aplikacja jest bardzo komfortowa, nawet jak przedobrzyłem z ilością na moim lakierze - wszystko cacy się wyprowadza. Jest to dla mnie typowy Quick Detailer z definicji. Sprawy and Wipe po myciu. Cena 30.22PLN za 500ml jest dla mnie akceptowalna. Ja polecam !

2019-10-06-16-05-53-1.jpg


2019-10-06-17-47-48.jpg

 



approved GIF





 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten produkt na Detailing Show. Tydzień temu wrzuciłem na brata auto po myciu. Potwierdzam to co @Domelnapisał. Typowo prosty QD- przetrzyj, zapomnij. Super zapach. Co do efektów wizualnych. Hmm.. Coś tam jakby dodał blasku i usunął świeże zacieki, waterspoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.